Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Változókor 30 valahány évesen?

Változókor 30 valahány évesen?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy a lánya már harminc valahány évesen a változókorba ért. Egyszer csak elmaradt a menstruációja, és előjöttek a változókor tünetei is. Szerintetek ez hogy lehet? Ilyenről én még nem is hallottam.

Szerintem csak valami betegsége lehet, amit ők változókornak hisznek, vagy nem tudom. Kíváncsi vagyok, hogy egy orvos erre mit mondana. Szerintetek?


2011. febr. 24. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a "korai menopauza szindróma" kifejezésre. Ritka esetben a húszas évek végén is jelentkezhet, és nem valami vidám dolog, sok betegséget hozhat magával. De maga a jelenség létezik.
2011. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj ne, én csak harminc éves korom után akartam szülni! Megőrülnék, ha velem is megtörténne.
2011. febr. 24. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg húszból egy nőt érint. Olvass utána, hátha egy kis tudatossággal megelőzhető :)
2011. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rákerestem. Dohányozni nem dohányzok, majd odafigyelek magamra. Remélem nem leszek benne a 20-ban.
2011. febr. 24. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!