Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A változókor kezdetén rögtön...

A változókor kezdetén rögtön elmarad a menstruácio? Rögtön vannak hőhullámok és hasonló tünetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egy folyamat, nem egyetlen pillanat alatt zajlik. Ne úgy képzeld el, hogy a következő hónapban egyszer csak nincs több mensi, hanem először rendszertelenné válik, még olyan is előfordul gyakran, hogy először felerősödik a vérzés, és gyakrabban jön meg a kelleténél.
2011. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy maradt el, hogy egyik hónapban még megjött, utána már egyáltalán semmi. Még pecsételő vérzésem sem volt, de utána kb. 10 évig szenvedtem a hőhullámoktól. 42 éves voltam akkor.
2011. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Benne van a nevében, hogy változókor, nem egyik pillanatról a másikra történik meg minden. Az is változó, hogy kinél hogyan jön elő. Nagyanyám 54 évesen került bele a változásba és nagyon hamar letudta, bár heves tünetekkel. Édesanyám 46 évesen benne volt, meg is műtötték, de az egy bennhagyott petefészek miatt sokáig voltak hőhullámai. Nálam, úgy tűnik az idegi tünetek jönnek először, óraműpontossággal működő menzesz mellett.
2011. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek:)

A 13:17-es válaszolót szeretném megkérdezni,hogy voltak e valamilyen tünetei a menses kimaradásán kivül?Nekem most maradt ki először,,néha viszont fáj a hasam mintha megakarna jönni,,de semmi nincs.44 vagyok.Teszteltem is,de negativ lett.

2011. jan. 31. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!