Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam meg anyanak hogy...

Hogy mondjam meg anyanak hogy megjott?

Figyelt kérdés
11 eves vagyok es ma reggel megjott a menstruaciom.Hogy mondjam meg anyanak?Mar arra is gondoltam hogy leirom egy lapra es odaadom neki hogy olvassa el.De nem merem.Segitsetek!!
2011. febr. 25. 15:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
miért nem mered neki megmondani?o.O
2011. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

-Anya tegnap lefeküdtem egy sráccal és azóta vérzik...

-????

-Vicceltem, csak megjött

2011. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hat nem tudom miert nem merem.mar probaltam de nem sikerult megmondanom
2011. febr. 25. 15:45
 4/23 anonim ***** válasza:
mond el neki úgy, hogy megmutatod neki ezt a kérdést:)
2011. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
meg irjatok
2011. febr. 25. 15:51
 6/23 Salx Narval ***** válasza:
52%
Még sohasem beszélgettetek ezekről a dolgokról? Ne legyél butuska,azonnal mond el anyukádnak,hogy segíthessen.Mit nem mersz? Ne viccelj.
2011. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
de mar egyszer mondta hogy ha megjon szoljak neki ,megprobalom,ha hazajon
2011. febr. 25. 15:55
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem beszéltetek erről a dologról anyuddal? Nem kell félned, mitől majrézol. Szólsz, hogy bármilyen hihetetlen, nagylány lettél. 11 évesen nem ez az általános, de ezt anyudnak is tudnia kell. Arról nem is beszélve, hogy a betétet úgyis ő fogja megvenni, nem? Mondd el bátran, ez a világ legtermészetesebb dolga, olyan, mint mikor a fiúknak elkezd nőni a bajuszuk. Ha a későbbiekben fájdalmas lenne a menstruációd, akkor is tőle kérnél tanácsot, hogy milyen fájdalomcsillapítót használj. Fel a fejjel, és légy bátor, semmi rossz nem sül ki belőle.
2011. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Salx Narval ***** válasza:
Kis szívem, ne próbálkozz, hanem mond el neki amint megjött.Nincs mitől félned, ez nem szégyellni való dolog és főleg nem a te hibád.
2011. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
és nem is hiba :)
2011. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!