Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam meg anyának h...

Hogy mondjam meg anyának h tampont szeretnék használni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
"Anya, légy szíves vegyél nekem tampont, mert szeretném kipróbálni/használni".
2011. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, mennyi idősen állsz elő ezzel. Én fogtam magam, megvettem, azt kész, nem szóltak bele - még örültek is, hogy nem kell ahhoz igazodni, ha strandra megyünk :)
2011. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"anyu, kényelmetlennek érzem a betétet, ebben a dögmelegben, szeretném kipróbálni a tampont"
2011. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 12 éves szűz lányom kérné, hogy álljunk át tamponra, nem örülnék neki,a 17 éves nem szúz lányom meg azt használ, amit akar. Szerintem itt a koroddal lesz a probléma, ha ezt anyukáddal meg akarod beszélni. Mindenképp légy őszinte hozzá, mondd el, miért szeretnél tampont, és hogy segítsen ebben neked. Ez nem ciki, beszéld mg vele. Ha nemet mond, akkor kérdezd meg az indokait is, nem kell azonnal veszekedésbe kezdeni, csak próbáljátok megbeszélni rendesen!
2011. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok..:)
2011. júl. 28. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!