Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek túrázni ha pont most...

Elmenjek túrázni ha pont most jött meg?

Figyelt kérdés

Holnap mennénk kirándulni, és nekem pont most jött meg. Nem tudom, hogy elmenjek-e mert mégis hogy oldom meg a dolgokat egy erdő közepén ? :D SEgítseteeeeeeeek mit csináljak ? :D

Nagyon szeretnék menni de nem tudom, hogy bevállaljam-e :( :)


2011. febr. 25. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben nem mennék. Egyrészt pont emiatt a hogyan cserélj probléma miatt, a másik meg az, hogy ha pont most jött meg nem biztos, hogy egy túra jót tesz majd a görcseidnek.

Én biztosan rosszul lennék.

2011. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy elmehetsz... Pisilni csak meg fogtok állni, akkor tudsz cserélni, de talán nem is kell, csak nem tart egész nap. Tegyél be egy nagy méretű tampont, alá egy betétet, akkor TUTI nem lesz baleset.

Vigyél magaddal görcsoldót és kész.


Szerintem ne hagyj ki egy jó programot emiatt. :)

2011. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A görcsölés nem probléma, mert elmúlik ha tornázik rá az ember vagy mozog, és túra közben azért elég sokat mozog az ember. Viszont a cseréléssel problémák lesznek.. Nem állunk meg sehol csak túra előtt meg után. :D de akkor szerintem megyek :D bár még egy válaszolót meghallgatnék :D
2011. febr. 25. 20:55
 4/6 anonim válasza:
100%

Jó, akkor leszek én a válaszadód! :D

Egyet értek, menj el túrázni, mert tuti, hogy az erdőben is meg fogtok állni, vagy ha neked kell csak, egy valaki biztos megáll veled szívesen! Mondjuk egy barátnőd? :D

2011. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ja, és még a görcsoldó az nem árt!

Ha van Flector-od az tutibiztosan elmulasztja!

2011. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

El lehet menni persze, de azért picit jobban vigyázz magadra. Elég hideg van, jó meleg alsóneműt érdemes felvenni, mert menzesz alatt könnyebb felfázni.


Vigyél magaddal intim törlőkendőt és kézfertőtlenítő kendőt. A betétet jobban ajánlom, mert erdőben nem tudsz a tamponcsere előtt kezet mosni rendesen. Éjszakai betét elég sokáig bírja.

Ha nem görcsölsz az jó, én már sajnos lettem úgy rosszul túrán, hogy a fiúknak kellett karban vinniük a buszig...


Forró tea a termoszban és minden rendben lesz! Jó kirándulást:))

2011. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!