Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pont a gólyatáborkor fog...

Pont a gólyatáborkor fog megjönni! Elmenjek?

Figyelt kérdés
Olyankor mindig fáj nagyon a hasam, tehát vagy szenvedek vele, vagy veszek be rá gyógyszert, akkor viszont nem ihatok alkoholt (anélkül meg nem tudok feloldódni). Ráadásul olyankor mindig idegbeteg vagyok és kiabálok minden kis hülyeségért... Tampont meg utálok használni, és strandos dolgok is lesznek... Szerintetek elmenjek így egyáltalán?
2009. aug. 10. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos gólyatábor egyszer van, szerintem ne hagyd ki!És ha nem is szereted válaszd a tampont megoldásnak, akkor nem kell kimaradnod semmi jóból!Én a helyedben elmennék.
2009. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyafogj, menj el! És most az egyszer használj tampont, annyira azért nem vészes, ki fogod bírni! (ob silk tuch borításosat használj, könnyen csúszik, szerintem nagyon kényelmes)

A piáról meg annyit, hogy a suliban se fogsz inni, akkor hogy fogsz feloldódni az ismeretlenek között?

19/L

2009. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gólyatábort kihagyni???!!! Húúú... nekem eszembe se jutna, életed egyik legjobb élménye :D

Figyu ha nemszereted a tampont akkor használj betétet, csak ha strandra mentek addig használj tampont. azt a pár órát csak kibirod :) Igyál alkoholt addig amig nemfáj a hasad, ha már annyira fáj hogy nembirod ki sehogy se csak akkor vegyél be gyógyszert. (akkor persze kerüld az alkoholt)... ha ideges vagy akkor mond meg egyik barátnődnek hogy ne sértődjön meg ha orditasz vele, mert az csak azért van mert "beteg" vagy. és hidd el megfog érteni, és akkor próbáld rajta letölteni a dühödet ne máson :) (nekem bejött!)


sok szerencsét =]

2009. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj!!! Nem lesz semmi baj, ne hagyd ki mert nagyon fontos. Könnyebb beilleszkedni. Képzeld el szeptember elsején ott fogsz állni egyedül és senkit nem fogsz ismerni ők meg már ismerni fogják egymást.
2009. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást :)


A piáról meg annyit, hogy a suliban se fogsz inni, akkor hogy fogsz feloldódni az ismeretlenek között -Fogalmam sincs, hogy fogom csinálni. Csak reménykedek, hogy jó kedvem lesz épp akkor.

2009. aug. 10. 16:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ez az.

Akkor meg minek innál most? A suli első napján úgyis kiderülne, hogy nem olyan vagy, mint amilyennek a táborban mutattad magad. Légy önmagad, így kedveljenek meg téged, ne az alkoholos önmagadat, mert az nem az igazi te vagy, csak egy szerep.

2009. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De akkor itt se fog szeretni senki... Muszáj megváltoznom
2009. aug. 10. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el több lány is van aki ezen parázik,hogy meglesz a gólyatábor alatt.Na és akkor?Az új suliba se fogsz járni mikor meg lesz?Ez egyedülálló élmény,ne hagyd ki.Én is elmegyek,mondjuk nekem nem lesz meg akkor.Ha fáj a hasad vegyél be gyógyszert,pia helyett mosolyogj sokat és legyél nyitott;)

Nehogy már a menstruáció miatt hagyd ki a gólyatábort!

14/L

2009. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszike!! :) Meggyőztetek:D
2009. aug. 10. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont a gólyatáborkor fog megjönni!!! Igaz én gyógyszert szedek, de mindenképpen elmegyek, nem hagynám ki semmiért!!! Te se tedd!:D
2009. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!