Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, és az osztályo...

12 éves vagyok, és az osztályomból már mindenkinek nő a melle, csak nekem nem. Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Egy éve volt két "csomó",és aztán elmúlt,és nem történt semmi.Az egyik osztálytársamnak sokkal később volt,és neki már nő a melle.Eléggé kezd idegesíteni hogy nem csak a legalacsonyabb vagyok az osztályban,még éretlen is.
2009. febr. 16. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, majd megnő. 12 évesen nekem sem volt semennyi mellem, ha ez megnyugtat kicsit. aztán most vagyok 75 B-s 23 évesen. sőt, vannak nő ismerőseim, akik 20-onéves létükre olyan laposak lehetnek, mint most te kb. mégis válogatnak a pasik közt.

ha még 2-3 év múlva sem látsz érdemi változást a növekedésben, akkor menj el nőgyógyászhoz.

2009. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tudom,sajna ez most téged nem fog megnyugtatni,de későn érő típus vagy.hidd el,meg fognak indulni a melleid a növekedésben,sőt magasabb is leszel,csak kicsit később.ne aggódj,semmiröl nem vagy lemaradva!egy barátnőmnek12évesen még semmi melle nem volt,most17,és igen formás,magához képest egész nagy mellei vannak,apasik bomlanak is érte...úgyhogy várj és várj,aztán egyszercsak megindul a nagy változás:)teljesen jó nálad minden:)
2009. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát,kár :( de azért kösz a válaszokat!
2009. febr. 16. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félned, van aki később érő típus, és valószínűleg te is ebbe a kategóriába tartozol. Nincs ezzel semmi gond, hamarosan eljön a te időd is. :)

Addig viszont ne stresszeld magad, fölösleges.

Nem kizárt, hogy később fog megjönni a menstruációd is, de legkésőbb 16-18 éves korodig mindenképpen nőiesebb leszel. :)

2009. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves vagyok és nekem is alig van. Valószínúleg úgy mindt te én is a későnérők kategóriába tartozok. Úgyhogy ne izgulj. Én se teszem. Minden jót. :D
2009. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek,jó tudni hogy nem csak én vagyok ilyen későnérő :)
2009. febr. 20. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!