Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon gaz? 13 evet toltok...

Nagyon gaz? 13 evet toltok februarban es meg nem menstrualok . Kicsit rosszul erzem magam ez miatt mert az osztalyombol minden lanynak mar megjott es en vagyok az egyeduli akinek nem . Ezert mindig azzal cikiznek hogy kicsi vagyok

Figyelt kérdés

13 evet toltok februarban es meg nem menstrualok ... kicsit rosszul erzem magam ez miatt mert az osztalyombol minden lanynak mar megjott es en vagyok az egyeduli akinek nem ... ezert mindig azzal cikiznek hogy kicsi vagyok normalis az hogy ebben a korban meg nem jott meg? most 7. es vagyok

a csaladomban is mindenkinek legalabb 11 eves koraig megjott

akkor most mert van ez?


2009. szept. 8. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes, amit írsz, mert én mindig úgy tudtam, h. a legtöbb lánynak 12-13 éves korában jön meg, de 10-től 15 éves korig normálisnak számít. Inkább az a furi, h. az osztálytársaidnak már mindnek megjött, meg az is, h. otthon is aszondod, mindenkinek megjött olyan korán. Egyelőre semmi ok az aggodalomra, szentem ha 15 éves korodig nem jön meg, akkor menj el nőgyógyászhoz!
2009. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz,a francokat!!!Nem unjátok még ezt...

Az okos,értelmes lányok tudják,hogy a menstruáció nem olyan dolog h azt mondom holnap megjössz és megjön.Ha eljön az ideje neked is megjön,ne aggódj.Addig pedig türelem,hidd el nem maradsz le semmiről,sőt lesz még idő amikor visszasírod ezt az időt...Mondd meg a lányoknak,hogy fölösleges ezzel cikizni és tudhatnák hogy mindenkinek akkor jön meg amikor készen áll rá!

Az hogy a rokonaidnak mikor jött meg egy dolog,de NAGYON SOK KÖZE NINCSEN HOZZÁ.Pl.:anyai mamámnak 16évesen,apai mamámnak majdnem 17évesen,anyumnak 14,5évesen jött meg.Nekem meg 12éves koromban.


Ne aggódj,nem gáz majd megjön neked is!

14/L

2009. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, bőven ráérsz. Nekem 8-ikos koromban jött meg először.Nem vagyunk egyformák(hál isten)nincs veled semmi baj!!
2009. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg 16 éves koromban jött meg, de akkortájt mikor énvoltam 16 még elég kevés lánynak jött meg 12-13 éves korábamn, akkor a 14-15-16 volt a normális
2009. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Na igen, az idő előrehaladtával az figyelehtő meg hogy egyre hamarabb menstruálnak a lányok. Nekem még 4 éve jött meg először szóval emlékszem még előtte hogy voltam c(:

Folyton figyeltem hogy biztos azért fáj a hasam, persze hogy nem, vártam hogy mikor lesz, meg közben kétségbeestem hogy minden csajnak már megjött az osztályban...A legjobb hogy képtelen voltam elhinni, hogy a menstruáció nem olyan csudajó dolog mint ahogy azt elképzeltem...c(: Tudom az élet természetes velejárója de jó volt az a 13 év nélküle :D Semmi bajod :) én 13 évesen februárban még azt hittem évekig nem jön meg már annyit késett, aztán júliusban lett.

Azt javaslom élvezd ki azt az időt amíg még nincs és nem probléma, hogy elmenj úszni. Ne aggódj meg fog jönni ;)

2009. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit aggódsz?16éves korodig kell megjönnie!Én 15voltam mikor megjött először.Ez nem divat hogy ezért cikizhessenek.De amúgy eleve az a kislányos mikor a másikat ilyen miatt csúfolják.Legközelebb szólj be nekik hogy nem te vagy a kislány mert óvodásoknál szokás mást csúfolni!Ennyi!
2009. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Semmi bajod! minden szervezet más. Egyetértek az előttem szólókkal.

Nekem pont a 13. szülinapomon jött meg :) éppen kirándulni indultunk 3 napra. Még az sem volt probléma.Anyukámmal elmentünk betétet venni és irány a kirndulás.

nem is értem az osztálytársaidat.....butaságot mondanak.

Ne aggódj neked is meg fog jönni. :)

2009. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is legalább ennyire vártam h megjöjjön és meg is jött augusztus 3-án, és most van a 2-dik menzesem, tudom hogy ez nem vígasztal mert engem se vígasztalt de ne aggódj
2009. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 14 és fél éves vagyok
2009. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Egyetértek az előttem szólókkal, ez butaság, hogy ilyenért cikiznek téged. Ha még csak 12 vagy, egyáltalán nincs okod aggódni! 15-16 éves korig még "ráérsz" vele. Bár, azért megértem aggodalmad. Míg nekem nem jött meg - 12 voltam - én is borzasztóan izgultam, és az osztályban én lehetettem az utolsó, akinek megjött. De rájöttem: a menstruáció nem is olyan kellemes dolog! Én is csak azt tudom tanácsolni, mint a többiek: élvezd ki, míg nincs meg, és várj türelemmel - meg fog az jönni, idővel!:)
2009. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!