Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tudnád fogalmazni, hogy...

Meg tudnád fogalmazni, hogy miért piszkál engem egy lány az osztályomból?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
s@gg fejek sajna vannak el kell fogadnod :( !
2011. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csaj vagy: minden bizonnyal szebb, okosabb, ügyesebb vagy nála, és ez neki nem tetszik. Ugyanis ha valaki lecikiz, biztosan lelki problémái vannak (pl. ha azért cikiz, mert szereted az anyukád, ővele biztos nem törődnek otthon...).Ha pedig azért cikiz, mert szerinte nem márkásak a cuccaid, vagy nem jók az ékszereid, szard le magasról, és jelentsd ki, hogy TE legalább egyedi vagy.

Ha fiú vagy: nyisd ki a szemed! szerelmes beléd! inkább ismerd meg, vagy ha nem akarsz tőle semmit, mondd meg neki, hogy ne piszkáljon, mert idegesít, és mert nem vagy az esete...

Remélem, mind a két esetben tudtam segíteni! :)

2011. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi

am fiú vagyok és aszt modja az egyik barátnője hogy azért piszkál mert jól esik neki

2011. okt. 9. 15:22
 4/4 L.Thomas válasza:

Fogd meg és smárold le !!!!

Erre vajon mit lépne persze utána állj hátrébb ha repülne a maflás.... :D

2012. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!