Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell helyesen felhelyez...

Hogyan kell helyesen felhelyezni a tampont?

Figyelt kérdés
Most lehet hogy hülyének fogtok nézni, de inkább szeretnék több mindent megtudni erről, mint hogy valamit rosszul csináljak. Félek kipróbálni a tampont, mert valaki mesélte nekem, hogy ő majdnem összeesett amikor kipróbálta, viszont szeretném is azt használni, mert sokkal könnyebb lenne azokon a napokon. Légyszi segítsetek pár válasszal! :))
2011. febr. 27. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem, de nekem azzonnal felcsúszott. Én már nem voltam szűz amikor kipróbáltam , de azóta csak azt használom. Szóról szóra követtem a használati utasítást, amikor mindent leszettem róla a mutató ujjamat belehelyeztem a kis gödröcskébe és egyszerűen felnyomtam. Más hova nem is fér fel ott, úgyhogy biztos megtalálod a hüvelyed bejáratát. Még az fontos, hogy mini Pro Conforttal kezdjél, mert annak a legkönnyebb a felhelyezése.
2011. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ob mini-vel kezdtem,sztem te is azzal kezdj,a lényeg hogy lazulj el és ne görcsölj,kicsit ferdén fog fölmenni a hüvelyedbe a tampon,akkor jó ha nem érzed,ne félj tőle tök könnyű használni én már a supernél vok;)
2011. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és amugy a tampon nem sérti meg a szüzhártyát vagy valamit?
2011. márc. 1. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!