Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell helyesen felhelyez...

Hogyan kell helyesen felhelyezni a vizeletgyűjtő zacskót?

Figyelt kérdés

a luk ami rajta van, kisebb mint a puniján a rés...inkább feljebb vagy inkább lejjebb? és a zacskó részt inkább előre vagy inkább hátra a feneke felé kell hajtani?....

köszi aki válaszolni tud!


2011. jún. 14. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg előre a húgycsőnyiláshoz feltenni és jó lenne ha háton feküdne , amíg nem sikerül bele a pisi. Azt nem írtad , hogy mennyi idös a babád. Legjobb alvás közben , amikor nyugton van, mert nagyon könnyen lejön. Nekem is a 3.zacskóba sikerült felfogni a pisit , mert mindig lejött róla , utána már nem ragad vissza. A zacskó a feneke felé legyen , ha háton fekszik , met arra fog folyni a pisi.
2011. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányom vesemedence tágulatos, így havonta kellett venni. Nekünk az vált be, hogy ébredés után gyorsan lefürdettem (ez fontos, mert ha szennyeződés kerül a vizeletbe az fals pozitív eredményt adhat), aztán felraktam a zacsit, ugy hogy a húgycső nyílásához (a hüvely felett bocs, nem hülyének nézlek, csak a biztonság kedvéért)kerüljön a luk, és jól odanyomkodtam mindenhol, hogy ragadjon. Ha pelust adtam rá, mindenhogy kifolyt, így inkább a felragasztás után megitattam teával vagy bármivel amiből viszonylag többet megivott, aztán leültünk mesét nézni, vagy ölben ringattam, úgy hogy a zacsi lefelé lógjon, és a popsija alatt tartottam a gyereket. Így max fél óra alatt sikerült a zacsiba produkálni a pisi nagy részét, és nem a környező területre. Ha végképp nem akart ellenni akkor ölbevettem és sétáltunk a lakásban amíg pisilt.
2011. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. igazából már nagyobbacska, 2,5 éves lesz nemsoká, de még pelenkás. a baj az, hogy nem akar pelenka nélkül lenni egy mp-t se, ui. nemsoká születik a kistesója, és tudja, hogy ő is pelenkás lesz, így hallani sem akar a vécéről....

az orvos azt javasolta, hogy hajnalban amikor alszik tisztítsam meg az érintett felületet, és akkor rakjam rá, és az mehet a laborba reggel. dehát nekem is az a félelmem, hogy mindenhova megy majd csak a zacskóba nem...és elég sürgős lenne, mert vmi húgyúti fertőzése van vsz, már 2 napja magas láza van, és jó lenne mielőbb leadni a tenyésztésre....

2011. jún. 14. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így nehéz. Esetleg még arra gondoltam most, hogy próbálj meg két zacsit ragasztani egymás alá, így csak jut bele valami, és próbáld a pelust lazán ráadni, és kívülre húzni a zacsit, és naggggyon figyelni mikor pisil. :)
2011. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítségeteket! Sikerült összegyűjteni a pisit, már le is adtuk a laborban.
2011. jún. 15. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, Jobbulást a picúrnak!
2011. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönjük! időközben kiderült, hogy hólyaghurut, és kaptunk rá antibiotikumot, aztán majd kontroll 5 nap múlva. remélem , elmulasztja.
2011. jún. 16. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!