Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fél éve hogy nem jött meg...

Ha fél éve hogy nem jött meg de lefeküdtem valakivel akkor teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
De már elmúlt vagy miért nem jött meg? Mert, ha már elmúlt kisebb rá az esély, de ez szerintem attól is függ, hogy hány éves vagy.
2011. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, teherbe eshetsz, mert ovulálhatsz. Ha fél éve nem menstruálsz, akár orvoshoz is elmehettél volna.vagy elmentél?
2011. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok.Voltam dokinál. Sose volt rendszeres mensim. Ezért kérdezem hogy olyan is lehetséges h nem mensrtuáltam már 6 hónapja akkor is teherbe eshetek?
2011. febr. 27. 14:38
 4/10 tetris ***** válasza:
14%

Most látom, hogy 19 éves vagy. Több, mint valószínű, hogy teherbe estél. Ekkorra már azért elég fejlett egy női test ahhoz, hogy megfoganjon.

Sok szeretettel gratulálok kedves jövendő édesanya!!!!

2011. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes. Én ugyértettem hogy 6 hónapja nem jött meg(szeptember-február) és tegnap lefeküdtem valakivel akkor teherbe eshetek véletlenűl??
2011. febr. 27. 14:57
 6/10 A kérdező kommentje:
És nem vagyok roma származású se:D
2011. febr. 27. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Teherbe eshtesz, de ezt az előbb leírtuk. Az orvos csak úgy diagnózis nlül hazaküldött? szerintem sürgősen válts orvost. El kellett volna mondania, termékeny vagy-e vagy sem, hoygan védekezzél. Menj el egy másik orvoshoz.
2011. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amugy meg az orvos azt mondta fogyjak le, de azóta már a PCOS tünetei jönnek ki rajtam
2011. febr. 27. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is PCOS-em van, de az orvos ki is emelte, hogy ha nem akarok gyereket, akkor védekezzek, mert akármikor lehet egy peteérésem.
2011. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint már írták, a védekezés nélküli nemi élet magában hordozza a teherbeesés lehetőségét akkor is, ha rendezetlen a ciklusod és PCO-s vagy. Javaslom, hogy szerezz be egy terhességi tesztet.
2011. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!