Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2db sürgösségi tab. van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2db sürgösségi tab. van egy dobozban. Az egyik tablettát már odaadtam egyik barátnőmnek és 1 megmaradt nekem. Ha lefeküdtem valakivel és nem védekeztünk akkor elég azt az 1et bevenni ugye?

Figyelt kérdés
Csak mert valami olyasmit írt a használati utasítást h miután bevettük az 1. t rá tizenyvalahány órára bekell venni a másikat. Most ez hogy van?
2009. jan. 3. 10:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy leírta a használati utasítás, mi nem egyértelmű?
2009. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj elég nagy hülyeséget csináltál...akkor hat ha mindkettőt beveszed a használati utasítás szerint, tehát igy se a barátnődnek, se neked nem jelent védelmet...
2009. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha 2 van benne, akkor mindkettőt neked kell bevenned és nem odaadni másnak, ez elég nagy hiba volt.
2009. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
minek dug egy olyan ember aki felelőtlen?? nem értem miért jó direktbe bevenni egy ilyen gyógyszert szerintem nem vagy tisztába a következményekkel !! amúgy meg mindkettőt be kell venni nem véletlenül van benne kettő legalább ennyi eszed lehetne!!
2009. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
minek csak az egyiket adtad oda neki? Csak ugy hat ha mindkettot beveszed. Ez mikor tortent, ha most, akkor add oda a masikat is a bnodnek, ha nem, akkor ha veled torteni meg ez, akkor valts ki egy masikat, mert igy nem er semmit.
2009. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül van 2 tabletta a dobozban! Mindkettőre szükség van.12 óra múlva kell bevenni a 2. szemet.Butaság volt odaadni a barátnődnek az egyiket,mert igy egyikőtöket sem véd a gyógyszer.
2009. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát gratulálok, nagyon ügyes vagy. Barátnődnek javasolnék egy gyors gyógyszertárt és terhességi tesztet, neked meg valami orvost, mert ez nagyon nem normális dolog. Mit gondolsz mi a fenéért volt benne 2 tabi?? És miért van minden gyógyszerhez használati utasítás? Hát megáll az ész.. hogy lehetsz ilyen felelőtlen?
2009. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lehet ilyen felelőtlen, hogy tuti még egy kis pisis 13-14 éves lányka írta ki ezt a kérdést aki még azt sem tudja mi az a szex, de csak azért is csinálja!


Én erre csak annyit tudok mondani: "Aki hülye, haljon meg!" :P

Ha ennyire bugyuta voltál viseld a következményeit!!!!!!!!!

2009. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Lehet azért furcsállotta, hogy 2 tabi van benne, mert amit én vettem, abban csak 1 szem volt, lehet hogy azt hallotta, hogy 1 szemes....

Sajnálatos, hogy ilyen megtörténik. A betegtájékoztatóra is csak a papírt pazarolják. Veszel egy méregdrága gyógyszert, tudod , hogy bajban vagy, és te annyira nem veszed a fáradtságot, hogy elolvass pár sort?

Tudod a betegtájékoztatóból sok minden kiderül, pl. ha 3 órán belül kihányod akkor mehetsz még egyért, leírják milyen anyagok vannak benne, nem-e vagy valamelyik összetevőre allergiás...

Elképesztő komolyan mondom.

2009. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nem viccböl van 2 tabletta!!! egy tabletta nem elég ahozz hogy megvédjen!!! nagyon nagy hülyeséget csináltál azzal hogy oda adtad a bnödnek az egyik tabit... bocs de amikor én 16 éves voltam, ennél több eszem volt hogy tudjam hogy nem hülyeségböl van 2 tabletta egy levélben...
2009. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!