Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most hol nyom? :S ég a gyomrom...

Most hol nyom? :S ég a gyomrom, viszont közvetlen a pupomnál egy csikban nyom. Most gyomrom alja ég nyom, vagy a méhem teteje? :S eléggé tudatlan vagyok :S

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A gyomrod. A méhed lejjebb van, és ha a gyomroddal problémák vannak, az amúgy is simán kisugározhat a köldöködig (ha azt hívod púpnak :D ).
2011. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

köldök azaz :Dköszönöm szépen:D

tehát a köldököm vonalában nyom vagyis kábé 1 vagy 0,5 cm-re.

akkor a gyomrom alja az?

csak mert a gyomromszájam is ég azt tudom hogy hol van:D de akkor a gyomrom alja nyom vagy hogy?:S

ugye ez még féletlenül sem terhesség jele?:O

mert nem veszül, hanem csak nyom, meg nem olyan mintha most jönne meg arra még egy hét van,hanem csak nyom.

meg akkor nem a méhem az :D ugye? huh most meg vagyok ijedve :O :S

2011. febr. 27. 16:23
 3/16 A kérdező kommentje:

javítások :

köldök alatt

véletlenül

2011. febr. 27. 16:24
 4/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ne ijedj meg. A terhességnek ilyen tünetei (hogy "érzel" valamit, nyom, feszül) a harmadik hónap felé vannak, addig száz más módon kiderül, hogy terhes vagy.


A gyomrod, ha jól értem, épp nincs túl jól. Simán lehet attól. Több, mint valószínű, hogy azzal függ össze. A köldöknél már nincs gyomor, csak belek, azokban is lehet nyomás, pl gáz, vagy bármi, emésztéssel összefüggő zavar jele.

De a gyomrod is kisugározhat afelé.

Ha szúrna a köldököd mellett, akkor lehetne pl vakbél (de annak is van más tünete is).


Szóval csak a gyomrod, vagy a beleid vannak rosszul, kicsit kíméld őket, igyál sokat. Gyomorégésre vegyél be valamit, vagy egyél egy kanál szódabikarbónát, ha van. Egyél gyümölcsöket.

Helyre fog jönni. Egy kis nyomástól nem kell megijedni, mindennaposak lehetnek az ilyesmik a bélmozgás, gázképződés, stb miatt.

2011. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszönöm :')

most amennyire megijedtem annyira megnyugtattál.

nagyon szépen köszönöm!:)

2011. febr. 27. 16:30
 6/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit, jobbulást!
2011. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. febr. 27. 16:41
 8/16 A kérdező kommentje:

azta *.*

képzeld egy kiskanállal ettem előbb szódabikarbónát és máris jobb :D

juj nagyon nagyon köszönöm!:)

2011. febr. 27. 16:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Az a tuti nehéz kaják vagy gyomorégés esetén! :) Örülök.
2011. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

:)

am bocsi még itt kérdezősködök.

de a szódabikarbónának, kicsit sós izűnek kell lennie?

mert ez az egy kicsit:D

2011. febr. 27. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!