Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikumtól elmúlhat a...

Antibiotikumtól elmúlhat a hüvelygyuladás?

Figyelt kérdés

November végén egy szexuális együttlét után lettem beteg(viszketett a külső nemi szervem meg kicsit több lett a folyásom) és a nődokim hüvelygyulladást állapított meg és vegyes fertőzést(gomba és baci) Azóta 2hetente kaptam gyógyszereket,de nem múlt el. Majd 3napja tüszösmandulám lett amire kaptam antibiotikumot ami fertőzésekre van.a szedés 2. napjától már nem viszkettem. Lehetséges tehát,h 2hónapig nem hatottak a gombaölőgyógyszerek viszont most az antibiotikum pedig hatásos?

Ez h lehetséges?


2011. márc. 2. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem az olyan gyógyszer ami nem célzottan a hüvelyre van az nem fog ott hatni
2011. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha bármire antibiotikumot kezdek szedni egy pár nap múlva bizti megjelenik a hüvelygomba is. Tehát nálam fordítva működik. Most vagyok túl éppen egy kúrán, kipróbáltam, hogy rengeteg joghurtot ettem hozzá, így most csak enyhe viszketés jelent meg.
2011. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!