Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fél év után ki lehet mutatni...

Fél év után ki lehet mutatni a THC-t vizelettel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
pont fél év kell mire kiürül a drog teljesen a szervezetedből, de szerintem a vizeletben már nem lesz benne, csak a véredben
2011. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. És egy síma vizelet vizsgálat kimutatja? Mármint azért megyek vérvételre mert beteg vagyok, akkor egy síma is kimatathatja?
2011. okt. 27. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy zsírban raktározódik, bármilyen súlyváltozásnál kimutatható lesz. Azt nem tudom sima vizeletvizsgálatnál néznek-e.
2011. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Függ a használat gyakoriságától is. Pl ha egyszer használtad, aztán soha többet, és sokat iszol, relatív gyorsan kimegy és ha nem azt keresik, akkor nem mutatható ki. Rendszeres felhasználóknál 5-6 hónap után megy ki. Persze ha abban az 5-6 hónapban tiszták.
2011. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egészen biztosan nem
2011. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem lehet kimutatni.

és rosszul írták. a vizeletben tovább bennemarad mint a vérben.

amúgy meg ha nem csinálnak drogtesztet, akkor egyáltalán nem mutatható ki.

2011. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól keresik-e, hajból még évek, évtizedek múlva is ki lehet mutatni (igen spéci eszközökkel)vizeletből fél után biztosan nem, vérből talán, szintén nagyon spéci eszközökkel, egy sima vizsgálatnál semmitől se kell tartanod, hiszen nem is keresik...

Sztem ne rinyálj...

2011. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj!Az ilyen vizsgálatok nagyon sok pénzbe kerül a labornak.Csak célirányosan végziK.Egy sima laborvizsgálat során nem nézik.Amúgy egy hónap után teljesen távozik a szervezetből.Egészségügyben dolgozok.Bízz bennem.
2011. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!