Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet megszüntetni,...

Hogyan lehet megszüntetni, megelőzni? Van rá házi gyógymód is?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy mennem kell nőgyógyászhoz, de megjött és most nem tudok. Nemrégiben elkezdett erősödni a hüvelyfolyásom. Azt hittem csak a menses előtti időszak miatt, meg azt gondoltam biztos gomba. De nem viszket,nem csíp, nem fáj így ezt kizártam.

De most már habos, és fehéres.sárgás néha zöldes folyás lett belőle. Most már ott tart a dolog, hogy a tisztasági betét sem elég, mert kb. olyan érzés mintha bepisiltem volna, teljesen átázok.

Elég zavaró, mert kellemetlen szagom is van. Tisztálkodok normálisan, 5 éve egy férfival fekszem le (azt se sűrűn már) és gumival védekezünk minden alkalommal.

uszodába nem járok, csak én törölközök a törölközőmbe, wc-t rendszeresen fertőtlenítem, szóval ezért állok bambán a dolog előtt, hogy mi okozza ezt és mi ez, ha pl nem gomba. Pár napja voltam más dolog miatt vérvételen és a vizeletemben ez volt: baktérium: sok; leukocyta:++

Tudom kapok biztosan antibiotikumot+kúp, vagy krém stb. De Ti/vagy akinek van/volt ilyen megelőzésképp mit használtok? hogyan próbáljátok ezt kivédeni? Esetleg intim zuhany stb?


2011. márc. 3. 14:56
 1/3 tetris ***** válasza:

Régebben a Klion tablettát írták fel a sárgafolyásra, manapság már nem tudom mit. Ez sajnos semmilyen házipraktikától nem fog elmúlni, muszáj lesz elmenni a nőgyógyászhoz feliratni.

Ha jóban vagy a patikussal, esetleg hátha ad egy doboz Kliont recept nélkül is.

2011. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Persze mindenképp elmegyek dokihoz is, csak hátha van erre valami nem csak anitbiotikum.. de az a lényeg hogy elmúljon... :S

2011. márc. 3. 19:31
 3/3 anonim válasza:
Ez biztos hogy bakteriális fertőzés lesz. Ezt bárhol elkaphattad, nyilvános wc-k, uszoda koszos kéz v vmi. Klion van rá, de mképp orvoshoz kell vele fordulni!
2011. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!