Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínűleg petefészek...

Valószínűleg petefészek gyulladásom van. Van valami házi gyógymód rá ideiglenesen?

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja kezdődött, hogy alul jobb oldalt néha szurkált a hasam, a napokban viszont már rendesen érzem a fájdalmat benne... Bejelentkeztem nőgyógyászhoz, de csak 2 hét múlva tud fogadni sajnos.

Addig tudnátok néhány tanácsot adni mivel enyhíthetném?


2009. nov. 9. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne másik orvoshoz menni, nem lehet tudni, mi bajod van, ki kell deríteni, mielőtt súlyosra fordul.
2009. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez segített, 2 nap alatt elmulasztja a fájásokat: éjszakára úgy körbetekerem a hasam és a csípőm, pokróc, lepedő, paplan, hogy egész éjszaka szinte forrjon, izzadjon, olyan melegem legyen éjszaka... és ez nálam bevált, azonnal hatott.
2009. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Citromfű, körömvirág, cickafark, kamilla tea ezt a 4 félét összekeverem mindegyikből 1-1 kanállal. 1 pohárba 1 evőkanállal teszek leforrázom, lefedem, kb. 20 percig állni hagyom.
2009. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj másik orvoshoz, ez akár kezdődő vakbélgyulladás is lehet (és még sok minden más, de nem kell senkit látatlanban sokkolni). Ne várj két hetet! Akár a háziorvosodnál is kezdhetsz, ő is el tudja dönteni, hogy hová kell továbbküldeni.
2009. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el a házidokihoz, lehet hogy nem is nőgyógyászati gond, és akkor fölöslegesen vársz 2 hetet, addig még rosszabbra is fordulhat a dolog.
2009. nov. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!