Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség? Szerintem ennyitől...

Terhesség? Szerintem ennyitől esélytelen (info lent)

Figyelt kérdés
amikor együtt voltam a párommal 30mp-nél többet nem volt bennem, rögtön észbe kaptunk. nem jött meg egész februárba, de ezalatt 2x volt hüvelygombám, végigstresszeltem a hónapot mert mivan ha mialatt bennem volt 30mp alatt kijött valami?! csináltam rá 3hétre egy tesztet erős csík, negatív lett! még mindig nem jött meg, pedig sokszor fájt a hasam.. miért lehet ez?
2011. márc. 3. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem huvelyfertozesed van.Szedtel vlm gyogyszert?

Egy het mulva ismeteld meg a tesztet.Nagyon keves esely van ra.Szinte semmi.

2011. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Felelőtlen vagy, neh haragudj!

Már az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumokat, amitől teherbe is eshetsz-persze kisebb az esély rá, de nem 0.

Hány napja késik?

2011. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fél perc az már bőven sok. Ismételd meg a tesztet, aztán irány a doki: egyrészt mert nem jött meg, másrészt egy hónap alatt 2 gombát összeszedni kb. azt jelenti, hogy nem hatott, amit használtál rá. + A párodat is kezelni kell, mert lehet, hogy ő fertőzött vissza. Mindezt beszéld meg a nőgyógyászoddal.
2011. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

február 12.én kellett volna megjönnie.

tudom, hogy felelőtlen voltam :S

2011. márc. 3. 16:01
 5/11 A kérdező kommentje:
és egyébként kb fél éve volt már, hogy kimaradt egy hónapot, igaz akkor még nem éltem szexuális életet, 16vagyok.
2011. márc. 3. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:

16 évesen védekezés nélkül szexelsz. Gratulálok, igazán érett és felelősségteljes viselkedés.

Igen is teherbe lehet esni ennyitől. Bár ha negatív volt a teszt, akkor valószínűleg megúsztad.

De azért csinálj még egyet.

A hüvelygombádat meg kezeltesd ki normálisan, é a párodnak is kérj vmit,mert különben visszafertőz.

Máskor meg használjatok gumit.

2011. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell leszólni a másik embert,ha nem tudsz értelmesen hozzá szólni akkor kattints tovább:):) Nem muszáj flegmákat írni drágáim:):)
2011. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és te meg menj nődokihoz,ultrahangozzon meg esetleg, tuti ami tuti,én magamból ítélve tudom milyen ezen aggódni,és nem kell:)Főleg ha negatív:) De mindenféle képpen nőgyógyász.
2011. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Jah, bocs. Meg kellene simogatni a fejét, amiért 16 évesen ennyi esze van? Igen is le kell szólni, hátha tanul belőle vmit. Nem a kezét fogni, hogy jajj, csináljad csak így, nem lesz baj.

Egyébként értelmesen is hozzászóltunk, szóval be lehet fogni. Egyébként is azt írunk amit akarunk.

2011. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, mindenféleképp tanultam a dologból..

biztonság kedvéért csinálok még 1 tesztet de szerintem 3hét után kimutatta volna.

2011. márc. 3. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!