Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akarom a kérdést ide írni...

Nem akarom a kérdést ide írni mert kiskorúak is láthatják, de nem tudom hova írni, mert szerintem ide tartozik!?

Figyelt kérdés
A nemi szervem foltos. Fehér, barna, vöröses színű. Ez mitől lehet? Nőgyászhoz nem szeretnék menni, viszont a barátommal most készülünk először "együtt aludni" már 9 hónapja járunk és eddig még húztam azzal, hogy szűz vagyok (ami igaz), de most már nagyon szeretné, meg én is, csak félek, hogy mit szól majd hozzá. Meg a kisajkaim is nagyon kilógnak(na jó az azért talán annyira nem vészes) de ez a foltosság nagyon zavar. Mitől lehet? Hogy tudnám eltüntetni? 16/L
2011. okt. 10. 13:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

"Nőgyászhoz nem szeretnék menni"

Miért nem? Egyébként a körzetinek is elmondhatod, látott ő már cudarabb dolgokat is. :)

2011. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%
Ha már a szexhez érettnek érzed magad, hiszen írtad, hogy már gondolkodtok rajta, akkor legyél ahhoz is érett, hogy nőgyógyászhoz menj! Egyébként ne aggódj, senki nem tudja, hogy ki vagy!
2011. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként is, a nemi élet megkezdése előtt mindenképpen el kell menni nőgyógyászhoz! Második voltam.
2011. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel.
2011. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
92%

Viszket is?


Vannak olyan lányok akiknek barnább a szeméremajkuk, az pl teljesen normális, az hogy milyenek a kisajkaid szerintem lényegtelen.


Egyébként osztom az előző kommentelő véleményét, ha a szexhez elég nagynak érzed magad merj elmenni orvoshoz is.

2011. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

már nagyon régóta ilyen( több mint 2 éve, sőőőőt). Azért szerintem más egy vadidegen előtt levetkőzni, meg a barátom előtt. Meg anyának sem szeretnék szólni, mert egyáltalán nem olyan a kapcsolatunk, pedig a dokihoz ő is kell.

De ettől elvonatkoztatva nem tudjátok, hogy mi lehet a baj? Mit tehetnék ellene?

2011. okt. 10. 13:55
 7/31 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már azért rákszűrésre is illik járni, meg lehet, hogy jobb tablettát is szedni, ha szexelnétek, de nyilván babát nem akartok.
2011. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mi köze a dokihoz ? Elmúltál 18 éves, nem ? Elég gyerekesnek tűnsz pedig ezzel az orvosos hozzáállással.
2011. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Menj a körzetihez, és tőle kérj tanácsot. Meg fogja érteni, és ha megkéred, nem vonja be a szüleidet.
2011. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

13:57


"Elmúltál 18 éves, nem ? " Hát nem látod hogy 16/L ???


Miért tünik gyerekesnek?...ezt nem értem...



Szerintem keress egy női dokit, és annál talán könnyebben

átesel a vizsgálaton...

2011. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!