Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hízzak? 11 éves 136cm...

Hogyan hízzak? 11 éves 136cm és 25kg lány vagyok! Sokat mozgok és tornázok mert szeretem!

Figyelt kérdés
szerintem kevés szerintetek hogyan hízhatok?
2011. márc. 3. 16:18
 1/6 anonim válasza:
zabálj!
2011. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
k...a vices vagy
2011. márc. 3. 16:25
 3/6 A kérdező kommentje:
és mégis mit?
2011. márc. 3. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
kamu?:D 25kg nehogy már..
2011. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az normális a súlyodhoz képest :)

Mert nagyon-nagyon aprócska vagy. ( azt hiszem én 160 cm voltam, de mindenki más :D )


Amúgy úgy kell kiszámolni az ideális testsúlyt, hogy a magasságodból elveszem 110 cm-t, és akkor kapod meg a normál súlyt. Pl.:


136

-110

-----

26


Vagyis 26 kilónak kéne lenned, de te 25 vagy. Az pont jó. :)


( amúgy tényleg nagyon kicsi vagy, lehet, hogy ez rossz. Nem sértésnek, de a 4 éves unokahúgom magasabb/kövérebb nálad! )

2011. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne izgulj, mert ez egyáltalán nem rossz magasság és súly. Hízni úgy tudsz, hogy odafigyelsz az étkezésedre, napi ötször legalább egyél. Ha jóllaktál még egyél egy kicsit és próbálj mindenbe még belecsempészni egy kis kalóriát. pl. a tejeskávéba tegyél tejszínt, a szendvicsbe majonézt, a margarint vastagabban kend ilyesmi. És ehetsz édességet is, de azt ne vidd túlzásba. Ha ügyes vagy számolhatsz kalóriát is. Valóban sovány vagy, de ha már idáig eljutottál és kérdezel, akor biztos fogsz majd hízni. Sok sikert hozzá!
2011. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!