Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem hiszi el nekem senki?

Miért nem hiszi el nekem senki?

Figyelt kérdés

Sokan kiröhögtek és megszóltak már felső tagozatban is hogy miért nem hordok mindig tangát mert hogy "mama bugyim van"

Nem hordtam mama bugyit csak nem tangát hanem rendesen ami kényelmes és nem ilyen naylon szerűt hanem pamutot. Épp most találtam rá erre az oldalra és valahogy bebizonyosodott amit gondoltam. Ezért nem vettem fel tangát legalább is nem olyan sokszor persze nyáron felvettem mondjuk egy fehér nadrághoz vagy szoknyához. Akkor miért háborodott fel rajtam mindenki és miért gúnyoltak ki? [link]


2011. márc. 4. 16:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Akkor gúnyoltak ki amikor tesi órákon öltöztünk és amikor lányokkal beszélgettünk erről.
2011. márc. 4. 16:36
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert ez a mai világ.

Az sem érdekel senkit, hogy mióta divatba jött a nemi szőrzet teljes eltávolítása azóta 30%-al megnövekedett a hüvelygomba aránya.

Viszont az elég gyerekes, hogy valakit emiatt gúnyolnak.

2011. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy szerintem ez hülyeség, nyugodtan elhihetnék. Úristen milyen iskolád lehet.

2011. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele. de én pl kényelmetlenül érzem magam sima bugyiban. Akkor inkább franciát veszek fel, ha nem tangát.de még mindig az utóbbit részesítem előnyben.

A véleményem meg az a linkelt oldalról, hogy számos más módon is lehet elkapni fertőzést. és eddig is tudtam ezekről. De a kicinkelés viszont nem szép dolog volt tőlük.

2011. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mára már gimnáziumba járok 12.es vagyok csak pont ma jött ez fel igy a lányok közt velük voltam és erről beszélgettünk igaz itt már ebben a 18-19 korosztályban már nem nyilvánult meg a gúnyolás de még azért voltak ebben kételkedő emberek (tehát hogy hülyeséget mondok.) Köszi a válaszokat.Én nem írtam hogy más módon nem lehet elkapni nemi betegségeket.
2011. márc. 4. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Legalább Neked sokkal kisebb az esélyed egy nőgyógyászati fertőzésre!
2011. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én 17 vagyok és én is normális bugyikat hordok

egyszerűen ez a kényelmes nekem és nem érdekel hogy mások cikinek tartják- vagy nem

2011. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mert buták és tájékozatlanok! Az iskolákban nem szánnak időt a női és nemi élettel kapcsolatos kérdésekre. A tanga pláne a nylon a fertőzések melegágya.

A máik dolog: mindenki törődjön a saját fenekével, ne a tiéddel. Ne hagyd, hogy beleszóljon. Magánügy és nem közügy. "A saját fenekeddel törődj, ne az enyémmel"! (én ezt mondanám)


Egyébként vannak pamutból készült csipke francia bugyik, amik nagyon szexik. Én is ilyet hordok általában.

Sok pasim volt már, jobbnál jobbak. Ha szexre került a sor, a legszexibb bugyi is lekerült rólam a másodperc töredéke alatt. Egyik pasit sem érdekelte, hogy milyen bugyi van éppen rajtam:))


Ez a csajok rivalizálása egyedül, nyugi! Állj ki magadért!

2011. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is rendes bugyit hordok,csak nyáron hordok tangát,de sose cikiztük ki a másikat.Elég buta osztálytársaid vannak,marha gyerekek még.Ilyen hülyeséget.
2011. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!