Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most az vagy nem? Édesanyámról...

Most az vagy nem? Édesanyámról van szó. Azt hiszem alkoholista. Vagyis nem tudom. Vannak olyan időszakok amikor iszik. Ez 1-2 hétig tart, aztán ugyanennyi szünet. Persze titokban, a kamrában tartja az "anyagot" és azt hiszi senki nem tud semmit.

Figyelt kérdés

Egy jól menő helyi cukrászdában dolgozik, nincs panasz a munkájára. Hétköznap tök normális, van mikor hétvégén is.

A munkahelyén nem iszik csak itthon.


2010. márc. 3. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tapasztalsz mennyit ihat? Meglátszik a viselkedésén? Vagy érződik rajta? Vannak zugivók, akik nagyon tudják titkolni, de persze csak az nem veszi észre aki nem akarja.
2010. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit ihat, de ha iszik rögtön észreveszem rajta
2010. márc. 3. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:

tehat delutan-estefele iszogat titokban?

esetleg egy ilyen heten probald megfigyelni hogy mennyit fogyaszt.

mivel lelki problema all a hatterben, probalj meg tobbet beszelgetni vele. foleg ha mar nagyobbak vagytok, valoszinuleg egyedul erzi magat.

2010. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pacaaa ***** válasza:

Fúúh te lány!

Mintha az én esetemet írtad volna le...

Enyém is ilyen... De ő kimutatottan alkesz..

Napi 16 doboz sör is előfordul..

És 1-2 hónapig csak azt nyomja..

2010. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszélj vele. Amíg lehet. Őszintén. Mondd el neki, hogy mit veszel érte rajta, és kérdezd meg, hogy szerinte ez mitől van?

Nagyon nagy baj van, ha már az anyánktól sem merünk kérdezni!

2010. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!