Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában kezdett el viszketn...

Mostanában kezdett el viszketni ott lent. És ráadásul elég erős szaga is van. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
(Amúgy a csiklóm alatt szokott viszketni.)
2011. márc. 6. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, vakartam, aztán melegség töltött el meg folyt valami belőlem....Mi volt ez?


11/N

2011. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz,,valami fertőzésed van.
2011. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha kiskorú vagyok akkor szülő nélkül elmehetek? (15 éves.)
2011. márc. 6. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.

Nemrég hallottam ,hogy igen...

Én is ugy akarok... (ebből az okbol,bár vki mondta ,h anyum nélkül ne menjek,de csak 13 vok,szal nemtom.)

13.L

2011. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze,,hogy elmehetsz,de talán jobb számodra ha anyukád is ott van
2011. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért félsz Anyukáddal menni?
2011. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Egy az hogy szégyenlős vagyok (bár nem mintha a nőgyógyász nem egy vadidegen pasi lenne).

A másik meg az, hogy kicsit szégyellem. Mármint hogyha kiderül, hogy valamilyen fertőzésem van.

2011. márc. 6. 16:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld, hiszen nem tehetsz róla. Ez nem olyan dolog, mintha valami rosszat csináltál volna.
2011. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

nekem is volt ilyen, de elmúlt pár nap alatt...nem tudom, mi lehetett. De olvastam róla, hogy a kamillás ülőfürdő segít. (olvass utána). persze csak ha nagyon óckodsz a nőgyogyitól..

De mielőbb jó az ilyesmibe anyukádat is belevonni, mert később, ha mondjuk fogamzásgátlőt akarsz, már simán odaállhatsz elé, hogy kérjen időpontot:D

2011. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót az életben nem fog nekem felírni. Ismerem.
2011. márc. 6. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!