Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap voltam a nogyogyasznal,...

Tegnap voltam a nogyogyasznal, mert viszahivott a rakszuresem miatt, azt mondta nem normalis. Mi lehet ez? Nagyon felek.

Figyelt kérdés
tegnap voltam a nogyogyasznal, mert viszahivott a rakszuresem miatt azt mondta nem normalis, vett egy ujabb tesztet tolem,aminek az eredmenye 3 het mulva jon meg es akkor viszakell menjek,azota faj a hasam alja es barnas veres valadekom van ugye nem rak??? azt mondta a doki hogy nem rak meg koze sincs hoza de en rettenetesen felek es nagyon magam alatt, vagyok:(
2009. febr. 19. 14:22
 1/2 anonim válasza:
a barnázás az a tegnapi rákszűrés miatt van, ne aggódj sztem vmi gyulladás ennyi, nem kell bepánikolni, ne aggódj.
2009. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszt mar ugy keltem ma is sirva:(

nem egeszen rakszurest vett tegnap az mas fajta teszt volt sokkal tovabb tartott es ereztem mintha kaparna valamit meg nem tudom:(:(:(( jaaajj

2009. febr. 19. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!