Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valtozomenyisegu, folytonos...

Valtozomenyisegu, folytonos folyasom van. Masfelhonapja voltam nogyogyasznal. Kaptam huvelykupot, de csakjon. Teljes kivizsgalas volt, nem volt problema. A huvelyem kornyeken nagyoncsip, viszket. Meg sex kozben (utan), wcn is. Mi a gond, mittegyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ismét doki, ha az előző nem vált be, akkor egy másik. Lehet, hogy ő tévedett és rossz gyógyszert kaptál, lehet, hogy azóta mást szedtél össze.

Egy biztos, magától nem fog elmúlni, viszont ha a gyulladás rámegy a petefészkedre és méhedre, meddő lehetsz.

2010. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De rengetegen jarnak ehhez a dokihoz,es mindenki dicseri.Anyukam is hozza jar es jart,pl mikor a hugommal volt terhes es semmilyen problema nem adodott.. nem ertem:(
2010. szept. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!