Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek nagyon ciki a...

Szerintetek nagyon ciki a nejlonharisnya nőgyógyászati vizsgálatnál?

Figyelt kérdés

mármint le szokták venni vagy fenn hagyhatom?

elég fázós vagyok


2011. márc. 10. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed le hogyan tud megvizsgálni?
2011. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor felhúzom
2011. márc. 10. 08:10
 3/5 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Akkor felhúzod? Hova? Mit? Ha harisnyanadrág van rajtad, akkor alapvetően fel van húzva nem? Na meg akkor még van utána rajtad egy bugyi is nem? Vegyél le mindent alulról. Nem hiányzik az orvosnak sem, hogy ott szerencsétlenkedjetek a harisnyával. Ha combfixben mész akkor nem feltétlenül kell levenni, mert az nem zavarja a vizsgálatot.


Csak egy tipp: én szoknyában szoktam menni, és akkor nem állok ott előtte olyan szerencsétlenül, hogy alul semmi, fölül, meg minden rajtam van. Így ha a vizsgálatig jutunk, akkor csak felhúzom a szoknyám és senkit nem zavar.

2011. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha combfixről van szó akkor rajtad maradhat,ha harisnyanadrág akkor le kell venni.Harisnyán keresztül nem tud megvizsgálni.


Én is szoknyában szoktam menni vagy valami hosszított felsőben/tunikában.

2011. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hosszú, combközépig érő felsőt/pulcsit veszek fel. Nem fázom annyira és kevésbé kellemetlen. A harisnya tényleg csak útban van :(
2011. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!