Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki szőrtelenítés nélkül...

Ciki szőrtelenítés nélkül orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek nőgyógyászhoz, és kíváncsi lennék rá hogy szerintetek nagyon ciki-e szőrösen odamenni. Már próbálkoztam a borotvával de tisztára kipirosodott meg viszketett úgyhogy inkább hagytam.
2011. szept. 29. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki, hiszen az orvos azért van ott, hogy meggyógyítson, nem azt nézi, hogy szőrös-e a puncid vagy csupasz.
2011. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ciki, tök mindegy. Amúgy is, szerinted hányat lát naponta...? neked, meg a pasidnak a tied az egyetlen (jó esetben), de neki ez olyan, mint egy futószalagon érkező áru...
2011. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja érdekelni.
2011. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem ciki.


Ha rendszeresen borotválsz, akkor már nem lesz piros és nem viszket. Hozzászokik a bőröd.

2011. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
hű... én már nagyon lájtosra veszem a dolgot :), 3. babánk érkezik... ha úgy alakul rendbe rakom magam, ha nem...hát akkor itt-ott kicsit több szőr van ;))
2011. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
14:46 gratu a babához. :)
2011. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Múltkor kicsit jobban utánaolvastam ezeknek a női dolgoknak. Többek között olvastam, hogy a női nemiszerven a szőr védő funkciót lát el, mert gátolja a hüvelybe bejutó baktériumok útját.

Ennek ellenére én szőrtelenítek, mert így szoktam meg. viszont az orvos nem fogja cikinek találni, inkább azt fogja gondolni, h végre egy modern nő, aki az egészségére is ügyel.

2011. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
14:47 :)) köszönjük szépen!
2011. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem, nagoyn sok nő nem szőrtelenít ott, mert nem bírja a bőre, sokkal cikibb lenne egy kipattogzott, kisebesedett csupaszka. :-))))
2011. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
54 éves vagyok, és életemben nem szőrtelenitettem. Igaz, hogy hála istennek elég világos és vékonyszálú mindenhol a szőröm, igy még a lábamat sem kellett soha szőrteleniteni. Nem minden nő szőrtelenit, még akkor sem ha ma ez a divat. Az orvosnak meg teljesen mindegy hogy kivülről hogy néz ki, ő a belső részekkel foglalkozik.
2011. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!