Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szúr a hasam alja bal...

Miért szúr a hasam alja bal oldalon és vele együtt a hüvelyem?

Figyelt kérdés
3 hete volt méhszájseb fagyasztásom. Egy hét múlva fog megjönni. Ma reggel óta szúr egy ponton lent a hasam és belenyilall a hüvelyembe. Ez mitől lehet? Amiatt hogy meg fog jönni? Összefüggésbe lehe a fagyasztással?
2011. márc. 10. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sokféle dologtól lehet, a beavatkozás miatt, a menses miatt, petefészek müködési zavara,, peteérés. Figyelni kell lesz e hőemelkedés, ha igen orvoshoz kell fordulni.
2011. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kb egy hónapja volt méhszáj fagyasztásom, nekem is dettő ezek a tünetek voltak, mint nálad. Ma múlik el a bajom, szerintem nincs semmi gond veled!
2011. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*dettó
2011. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De már kb 3 hete volt a fagyasztás. Eddig nem volt semmi bajom. Akkor most miért fáj?
2011. márc. 10. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!