Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszketett a hüvelyem és...

Viszketett a hüvelyem és folyásom volt de együtt voltam a barátommal és már nem viszket csak néha és nincs folyásom ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Biztos gombaölővel volt bekenve a barátod farka.
2009. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vicces vagy de nem
2009. okt. 30. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Azt, hogy igénytelen, gusztustalan és felelőtlen voltál. Az első kettő azért, mert viszkető puncival és folyással undorító szexelni, a harmadik meg azért, mert megfertőzhetted a pasidat. (Ha óvszerrel védekeztek, akkor esetleg a felelőtlenség kihúzható.)


Amúgy a kérdésedre válszolva szerintem semmi köze a szexnek és a fertőzés javulásának egymáshoz. Spontán gyógyult.

2009. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de hallottam már olyat is h attól lesz vki gombás mert tul sokat szexel és mi szinte mindennap csináljuk csak akk nem mikor menstruálok és védekeztünk
2009. okt. 30. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ez az összefüggés egy nagy marhaság szvsz...
2009. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hát némi igazság lehet benne, a hüvelyed ugyanis savas, az ondó meg lugos, ésha folyamatosan borul a PH akkor abból lehet gomba. de ezcsakígy elméletdben igaz, gyakorlatilag nem a szextől kapnak gombát a nők.

viszont spontán gyógyulás nincsen, az ondó lugos, mint már említettem, és pl a lugos intim lemosó is csökkenti a folyást, neked most azért nincsen folyásod. ha 2-3 napig nem szexelnétek újra előjönne és viszketne meg folyxásod is lenne.

és a párodat is megfertőzted, ő most folyton visszafog téged fertőzni ha nem kezeled őt is, és soha sem szabadulsz meg a hüvelygombádtől.

2009. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony!Irány a nőgyógyász, és mind kettőtöknek kezelés. Most megpróbálhatod milyen ha nem szexeltek mindennap.
2009. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!