Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy miután...

Mitől lehet hogy miután együtt voltam a barátomal pár óra múlva csípett a vizeletem véres is volt, és kipirosodott a hüvelyem körül? Néha szokott fájni a vesém is!

Figyelt kérdés
De a barátomnak semmi baja de ha együtt vagyunk nekem utána mindig elő jön ez. Mitől lehet? Volt már ilyennel dolgotok?
2009. máj. 25. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hólyaghurut, amikor az exemel együtt voltam, nekem is állanódan ez volt. alhasi görcs, borzasztó fájdalmas, véres pisilés. urológushoz kell vele menni, és egy alapos vizeletvizsgálatot végeztetni. nőgyógyászhoz sem ártana tenni egy látogatást. sajnos szextől is lehet bakteriális hólyaggyulladást kapni, iszonyú pocsék dolog. majd az orvos elmondja, hogyan lehet elkerülni a további fertőzéseket.
2009. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"A nőknél a húgycső jóval rövidebb, mint a férfiaknál. Ez kedvez a kórokozók bejutásának a húgyhólyagba. A húgycsőnyíláshoz meglehetősen közel van két másik nyílás is: a végbél és a hüvely. Mindkettőből könnyen bejuthatnak a kórokozók a húgycsőbe, onnan pedig a húgyhólyagba.


• Ajánlott a bőséges folyadékfogyasztás ("vese-, hólyagmosás").

• Fontos a rendszeres hólyagürítés, nem ajánlott tartogatni a vizeletet, mert a hólyagban pangó vizelet kedvez a kórokozók szaporodásának.

• Figyeljen a rendszeres székletürítésre és a helyes toilette használatra.

• Zuhanyozáskor használjon intim szappant, tusfürdőt.

• Kerülje a túl feszes, műszálas alsónemű viselését."

2009. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!