Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesti vagyok. 17 kerületbe...

Budapesti vagyok. 17 kerületben lakom. 17 éves lány vagyok, először mennék el nőgyógyászhoz. Hova kell mennem?

Figyelt kérdés
vagy bárhova mehetek? kell vinnem beutalót? Mit kell vinnem először? hogy kell odamenni?(ugy értem, hogy ijenkor télen eléggé megoldhatatlan a szknya. nagy gond, hogyha nadrágban megyek, hova kéne mennem?)
2008. febr. 4. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

srác vagyok de szeritnem a 17.-ik kerületi helyre kell menned mert hivatalosan oda vagy bejelentve mármint a lakcim. tehát 17kerbe keress egyett.

amugy meg szeirntem mindegy h szoknya vagy gatya ugy is lekell vetköznöd. és TB kártyát vinni kell mindenképpen. szerintem ugyanugy megy mint egy sima orvosnál, a körzet számit és a TB kártya. jah és személyit is vigyél.

2008. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, először totál mindegy hogy hova mész. Te döntöd el, mehetsz az SZTKba is, és rögtön magándokihoz is. Én Bően ajánlanám nked Dr. Timmermann Gábor doktor urat, ős nagyon kedvesm precíz.

www.timmermann.hu

Csak TB kártya kell, és pár dolgot kérdez majd, hogy pl mikor volt az utolsó mensid, ezt fontos tudnia, szültél-e már, volt-e vetlésed, stb.

Mindegy hogy mibe mész, mert pl ott nála van egy praván, ott kell deréktól lefelé levetkőzni, és felfeküdni a vizsgáló székre. Zokni maradhat. A rákszűrés nem fáj, picit kellemetlen, de tényleg nem vészes, és alig tart pár percig. Ne izgulj! A dokinál ez a vizsgálat kb 6 ezer ft. Ha az SZTKba mész, ott ingyenes. :))

2008. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a XVII.ker-hez tartozom. Jártam már az Sztk-ban is /Ferihegyi út/ vidd a tb kártyád és 3oo Ft-ot. De magándokit is felkereshetsz. Én ha télen megyek a nőgyogyászhoz, nadrágban és hosszú puloverben szoktam menni. Külön helyiségben v. paraván mögött kell levetközni, de a vizsgáló ágyig nem szeretek úgy elmenni hogy közben ki van a hátsóm. Az egyik ismerősöm szokott vinni egy szoknyát és átveszi a vizsgálat előtt.
2008. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell oda beutaló
2014. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs nővéred vagy az anyukád nem tud segíteni?
2014. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először nézz ki magadnak egy olyan orvost,

aki valamennyire szimpatikus, nézdd meg mikor van ott

és úgy menj oda

2014. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!