Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van akkor, ha még nem múlt...

Mi van akkor, ha még nem múlt el a hüvelygombám, de megjött a menzeszem?

Figyelt kérdés
Canestennel kezelem, és az van a betegtájékoztatóra írva, hogy menzesz alatt nem lehet használni...
2011. márc. 12. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor logikus, hogy megvárod, hogy elmúljon és utána folytatod a kezelést :))))
2011. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megvárod a menzesz végét. Mást nem lehet csinálni.
2011. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de mi van, ha addigra megint durvább lesz?
2011. márc. 12. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyorsan fogod magad bemész gyógyszertárba (amíg nyitva van, mert ugye jönnek az ünnepek) elmondod, hogy épp megvan de mégis kéne valami a hüvelygombádra, biztos tudnak javasolni valami tablettát.


A gombásodás tünetei mensi alatt alább hagynak. Nem fogod érezni h viszket, ég stb...de tényleg ne hidd, azt hogy elmúlt.

2011. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja, és tampont ilyenkor nem is szabad használni?
2011. márc. 12. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tanácsos, mert az egy tökéletes táptalaj a gombának. És mensi alatt nyitott a méhszáj, szóval tampon mellett arra is jó esély van, hogy a méhet vagy a petefészkeket is eléri a gomba.
2011. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tampont alapból felejtsd el (én SOHA nem használtam), és a nődokim is azt mondta, hogy baromi egészségtelen, mert mindig rendelkezünk egy minimális bacival, ami a menszesz alatt távozik, viszont a tamponnal nem tud, hanem fent marad,és elszaporodik, utána meg irány a doki! Más: ezt is ajánlotta a doki: tudom, mint minden nő, én is azt hiszem, hogy a tisztasági betét használata kötelező,nehogy szennyezze a fehérneműt. Hát pedig muszáj szennyeznie, max ideig óráig használhatod (pl amíg átmész a barátodhoz egy kis etyére, hogy mégse legyen a bugyid folyásos), de szigorúan tilos ezt is! A hüvely nem tud tőle szellőzni, arról nem is beszélve, hogy nem mindegyik bőrbarát, ugyan ilyen erővel használhatnál szintetikus fehérneműt is, ami szintén TILOS. Gomba táptalaj az egész, és szintén nem ajánlanám senkinek sem a canesten kombit, ami csak három napig tart, mert a dokim szintén mondta, hogy lószart nem ér. Legalább hat napig kell használni, hiába tettek egy db-ba dupla dózist, nem fejti ki a hatását. Szal ezekkel vigyázzatok.
2011. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!