Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már megint hüvelygombám van....

Már megint hüvelygombám van. Múlt hónapban is dokinál voltam ezzel, most úgy érzem megint előjött. Tiszta selejtesnek érzem magam, az életkedvem is elmegy ilyenkor. Szerdán és csütörtökön van doki, ma kezdett el viszketni. Jó lesz a Canesten kombi?

Figyelt kérdés
Azért vennék ilyet, hogy túlságosan ne durvuljon el a helyzet, mert szerda az még messze van. Olyan lehangoló, mert a párom folyton panaszkodik, hogy vagy ez miatt nem élünk nemi életet, vagy a menzesz miatt. Ez jöhet ki nem teljesen egészséges táplálkozás miatt? Ugyan is nem mellőzöm a cukros és a lisztes ételeket. Hogyan előzhetném meg? Ciki hogy mindig ezért kell dokihoz mennem.
2009. nov. 27. 15:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

remélem a párod is kenegette vmivel a sajátját, mert ígymeg necsodálkozz ha folyton visszakapod....

ha lactacydot használsz, akkor dobd ki.

mosd ki a fejérnemőidet magas hőfokon és vasald is ki.

minden este egyél meg egy gerezd fokhagymát.

kicsit kevesebb cukrot és szénhidrátot fogyassz.

vehetsz még normaflore-t a patikában. ez bélflóra regeneráló készítmény

2009. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

megértelek:( én már hosszú hónapok óta szenvedek de semmi...kicsit elmúlik és jön visza...én most szerdán este hívtam fel egy újabb nőgyógyászt és keddre aqdott időpontot, azaz 6nap.én is így éreztem mint Te, h hogyan fogom kibírni azt a 6napot viszketve-szenvedve:(

A párodnak elég csúnya a viselkedése már ne is haragudj, h ezt a szemedre hányja.Ő nem kapja el tőled? Nálunk a minimum hogy a férjem ezekben a napokban mégjobban mellettem áll.mielőbbi gyógyulást Neked!

2009. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. Persze ő is kenegette magát eddig mindig, bár mi mindig óvszert használunk. Meg nem is olyan számonkérés szerűen mondja, inkább csalódott hogy már megint. Szegényt én megértem, de olyan rossz.
2009. nov. 27. 15:54
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja és Nivea intim mosakodót használok. Az sem jó? Mit ajánlasz helyette?
2009. nov. 27. 15:55
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el.Nekem 6 hónap volt mire elmúlt.Arra nagyon vigyázz,nehogy oda-vissza fertőzzétek egymást.
2009. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ömm..épp a niveo intimot akartam ajánlani....de akkor úgyláccik már nemkell. akkor csak fogadd meg azokat amiket írtam:) nekem ígysikerült megszabadulni már 2 éve. első voltam.
2009. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogadom mert ez így nem állapot. Max.nem jön be.
2009. nov. 27. 16:01
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem használj Love Moon intim betétet.

http://www.youtube.com/watch?v=TXL0BxFVDgw&feature=related

2009. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én nem tudok angolul sajnos, azt látom hogy jó nedvszívó, de ez hogy segítene a gombámon?
2009. nov. 27. 16:45
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, utána kerestem. Ez nagyon nagyon jó dolog, csak marha drága! 10 db. 1500-ért az nekem sok. De köszi szépen!
2009. nov. 27. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!