Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múlt el a hüvelygombám?...

Nem múlt el a hüvelygombám? Kezeltem magam az orvos által felírt gyógyszerekkel.

Figyelt kérdés
Kezeltem magam a nőgyógyász által felírt kapszulával és kúppal,de most,h befejeztem a kezelést még viszket a nagy szeméremajkam körül.A hüvelybemenetnél nem és a folyásom is helyrejött.Most betadin krémmel kenem a nemi szervem.Szerintetek mi lehet ez?
2010. jan. 12. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza a nődikodhoz és tájékoztasd őt.
2010. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves hölgytársaim! Naponta olvasom ezeket az oldalakat, de ennyi gombás, hüvelyfertőzött nővel mint a panaszosok leírják nem találkoztam. Nem vagyok sem orvos,sem egészségügyben dolgozó. De nagyon a topon vagyok minden kérdésben, mert ami betegség létezhet az életben az engem mind megtalált. Rengeteget voltam kórházban gyerekkorom óta, és a nővérektől rengeteg mindent megtudtam, és utána olvastam. Fiatalabb koromban, kb 35 éves koromig engem is gyakran megtalált a hüvelygomba. Elég egy megfázás, vagy antibiotikum szedése után egyből előjött. Vagy ha magasabb volt vizeletcukrom akkor is. És azt is megfigyeltem, amikor lisztérzékeny lettem, bár akkor még nem állapították meg vérből, rengeteget szenvedtem tőle, mert ugye az a táplálék amit megettem búzafélék mind erjedést produkáltak, és jó táptalaja volt a gombának. Véleményem neked menjél vissza az orvosodhoz, és mond el neki még nem vagy rendben, valszínű még további kezelésre van szükséged.Ne hanyagold! Nekem még bevált a fokhagyma drazsé, vagy kapszula, az is öli a gombát, fertőtlenítő hatása, és gyulladásgátló hatása van.
2010. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A fokhagymát én is használom most,illetve szedek vitamint,mert amikor beteg lettem,akkor több egyéb betegségem is volt egyszerre a legyengült immunrendszerem miatt. Ez az első hüvelygombám,ezért is mentem rögtön orvoshoz vele. Csak furcsa, h a vényköteles gyógyszerek nem hatottak.Konkrétan ezek: Pimafucin, Mycosystgyno

Semmiféle krémet nem kaptam.Lehet amiatt most nem hüvelygombám van már,hanem bőrgombám a nemi szervemen.

2010. jan. 12. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor kend krémmel. betadinnal vagy canestennel
2010. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap óta kenem.Nagyjából mikor lesz hatása?
2010. jan. 12. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!