Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a második levél végén...

Ha a második levél végén járok a Belara fogamzásgátlóban, és még van 6 szemem, akkor normális, hogy rózsaszínes vérzésem van?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászatilag kizárt, hogy bármi bajom lenne, ma voltam dokinál, és utána jelentkezett, de ő semmit nem csinált, csak vérképért voltam, meg a rákszűrés eredményéért. Mondjuk a héten sokat stresszeltem emiatt az eredmény miatt, meg hogy fájt amikor pisiltem, és idegeskedtem, hogy mi lesz... Lehet a stressz miatt? Vagy csak szokja a bogyót a szervezetem? Ez normális még?
2009. febr. 20. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem ennyi még belefér abba, hogy a gyógyszert megszokja a szervezeted. Három levél után ha a gond továbbra is fennáll érdemes orvoshoz fordulni

2009. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is Belarát szedtem és szex közben mindig véreztem. Doki azt mondta,hogy ez az egyik legjobban vérzésre hajlamosító gyógyszer. Nekem abba kellett hagynom. Még azt is mondta,(nem az aki felírta, máshoz mentem vissza)senkinek nem írná ezt fel, mert nem túl jó gyógyszer.
2009. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!