Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Génia 92 hüvelykúpozás alatt...

Génia 92 hüvelykúpozás alatt lehet-e nemi életet élni? (régen használtam egy másik helyreállító hüvelykúpot, és ott lehetett)

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatóját, ott biztosan le van írva. Vagy kérdezd meg a dokit!
2011. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs erre vonatkozó válasz a tájékoztatóban, azért kérdeztem. Dokihoz nem tok eljutni, dolgozom.
2011. márc. 14. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy nem véletlen nem lehet szeretkezni miközben gombás fertőzésed van(gondolom én)és hüvelykúpot használsz, mivel ha gumival védekeztek akkor az veszít védekezőképességéből, ha nem(gumival védekeztek) akkor meg visszafertőzheted a párodat(hiába van ő is kezelve). meg kell a nemi szervednek egy kis pihenő, hisz csak így tud meggyógyulni :) tehát nem tudom hogy hogy gondolják h lehet mellette. én már három fajta kúpot is használtam már, és egyik mellett sem lehetett közösülni.

L*-*

2011. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez csak egy tejsavas kúp, gyógyszernek sem minősülő, és általában lehet ezek alatt nemi életet élni. Gombáról meg szó sincs, ez egy HELYRE ÁLLÍTÓ hüvelykúp természetes alapanyagokból )ezért sem minősül gyógyhatású készítménynek. Én meg azt nem értem, hogy hogy lehet az, hogy nem tudod mire válaszolsz (régen rossz, ha te a hüvelygombádra géniát használsz:DD, szóval én sem értem a Te válaszodat:)
2011. márc. 15. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor ne haragudj:O :O. viszont ha nem írja a betegtájékoztató akkor használd :D

;)

2011. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj, most legalább tudod:DD De az élet megoldotta, mert egy ideig nem talizok a pasimmal, úgyhogy már nem is kérdés a dolog:D
2011. márc. 18. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!