Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Győrben megbízható, kedves...

Győrben megbízható, kedves nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Nem baj ha magán, csak nagyon kedves és aranyos, és korrekt legygen. árat is tudtok? meg elérhetőséget, vagy nevet?ksözönöm
2011. márc. 14. 20:15
 1/4 anonim válasza:

Dr. Drozgyik Csaba

nagyon kedves, aranyos, főorvos

én nála szültem, hozzá járok, és a későbbiekben sem szeretnék megválni tőle :O)

egy vizsgálat 8-10e ft között mozog

lehet h kicsit drága, de idiótához menni nem kifizetődő

hétfőn és szerdán van magánrendelése a régi OTI épületében, Szt. Imre út

a kórházat kell hívni, ott adnak időpontot hozzá

06 96/ 418-244-es telszámon munkaidőben, 1462-es mellék asszem a nőgyógyászat

Kriszti

2011. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon szépen köszönöm, kedves vagy. És csak magánrendelésére lehet menni?

Mert ez tényleg elég húzós:S szóval úgy nem mehetek, ha nem fizetek? MErt nem az...kifizetem, csak azért 10.ezer ft:S jajj...azt hittem 5 körül van.

De akkor tényleg aranyos, mert nekem ez lesz az első, és annyira félek. Idős, fiatal?

Tényéeg köszi!!!

2011. márc. 15. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Én jártam többször és első lányom Stummer Jánosnál szültem.

Rendel a Liezen Mayerben, de nem tudom melyik nap. És a Petzben dolgozik a szülészeten. A petz honlapján megtalálod, hogy mikor rendel a Liezenben. NAgyon kedves, fiatal, türelmes, aranyos, mindent elmagyaráz, megbízható. A Liezenben meg fizetni sem kell.

[link]

2011. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ha megnézed a linket, Dr. Dúcz René-hez is töbsbzör volt szerencsém, nagoyn aranyos.

Dr. Bodai Károly nekem nem jött be, nála is voltam már többször is.

Dr. Horváth Zoltánt nem ajánlom elősre, elég határozott keze van... Amúgy rendes, aranyos, csak elég határozott.

Csenge Titanilla

Dr. Csenge Titanillánál szültem második babám, ő is nagyon aranyos, és ő is rendel a Liezen Mayerben ingyen.

2011. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!