Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire megbízható egy...

Mennyire megbízható egy nőgyógyász tapintásos vizsgálata?

Figyelt kérdés

Mivel a közelmúltban elmaradt a menses-em, nőgyógyászhoz fordúltam. Több negatív tesztet követően, ő is negatív választ adott. Viszont a testemben változásokat észlelek. Telitettség érzet és valami remegő, feszültség érzet az alhasban. Szédülések, izomgyengeség a lábban és a karokban.

A nőgyógyász elég nyegle volt idős korával ellentétben.


Tudna valaki egy megbízható orvost ajánlani a XIII. kerületben, ahol UH vizsgálatot is végeznek? Nem rég lakom itt, nincs még saját orvosom.

Remélem érthetően írtam le az aggodalmam.


47


2011. ápr. 28. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha nem néznek meg ultrahanggal. Valamire biztos jó. Azt sem szeretem, ha ránézésre megmondja milyen baktérium vagy gomba.
2011. ápr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most konkrétan arra gondolsz,hogy terhes vagy?Nem lehet,hogy ez már a"banyaláz"??Mert 47 éves korban ez nem ritkaság.
2011. ápr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, aki tapintással vizsgált is azt mondta, hogy nem vagyok terhes, és tudjam be a menopausának.

Attól félek, hogy terhes vagyok. Viszont nem tudok dokit, akihez mehetnék UH-ra a környéken. Azt hiszem az jelentené a teljes bizonyosságot.

2011. ápr. 29. 01:04
 4/12 anonim ***** válasza:

nem hiszem,hogy terhességre gondol,akkor tesztet csinálna.

Mióma, ciszta? Azt érezné. de miért nem kérted az utrahangot?

2011. ápr. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem csinálsz tesztet?
2011. ápr. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Több tesztet is csináltam - fent olvashatod.
2011. ápr. 29. 07:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha több teszted csináltál és negativ,ha az orvos is azt mondta,hogy negativ akkor még egy lehetőség van a hivatalos kórházi terhesség vizsgálat ami szintén negativ lesz.Ezt az orvostól kellene kérned.De szerintem ebben a korban azért nagyon nehéz már teherbe esni,szerintem ne aggódj.
2011. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi derült ki?
2014. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak egyszer maradt el?

De tényleg jobb, ha végeznek uh- vizsgálatot

2014. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézesd meg még a (nemi) hormonjaidat -
2014. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!