Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni, vagy késik,...

Meg fog jönni, vagy késik, vagy terhes vagyok? Könyörgöm segítsen valaki!

Figyelt kérdés

Tegnap volt rózsaszín folyásom,utána sárga lett és kellemetlen szagú.Ma volt fehér folyásom,de nem volt szaga,nem ég a nemi szervem,nem viszket,nem is piros.

A vizeletem színe ugyanolyan mint amikor a havim akar megjönni.Mindent össze vissza zabálok(elnézést a kifejezésért),a hasam néha fáj,hányingerem van.Szerintetek?


2011. márc. 17. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is van okod gyanakodni? Volt aktus védekezés nélkül? Szokott késni? Máskor volt ilyen jellegű folyásod? Mindenképp megér a dolog egy nőgyógyászt, mert a sárga, kellemetlen szagú folyás gondot jelent. ( az összevissza zabálás nálam is előfordul, ez még nem ok az aggodalomra :) )
2011. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nögyógyász - minél elöbb. Lehetsz terhes is, de nem tul valószinü, viszont büdös, szines folyással nem jo viccelni.
2011. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van.Nem volt,védekeztünk,de gyanakszok hogy kiszakadtak az óvszer.Szokott késni,de nem sokat.Viszont most tele lett a bugyim vérrel,de semmi hasfájás nem kíséri,lehet hogy még eztán jön!És volt már máskor is sárga folyásom.Kicsit enyhült az aggodalmam,hogy nem vagyok terhes,de nem bízom el magam!De hogy itt mennyi vér van....
2011. márc. 17. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!