Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt alakul ki a...

Mennyi idő alatt alakul ki a trombózis fogamzásgátló mellett? Mennyi ideig tart egy vérvizsgálat?

Figyelt kérdés
A dokim egy *** volt, és nem küldött el vérvizsgálatra, én meg később tudtam meg, hogy fontos lenne. A családban senkinek se volt trombózisa, nem dohányzom, 20 éves vagyok, sportolok rendszeresen, teljesen egészséges életet folytatok, és 3 napja szedem a bogyót, mert megjött és ekkor kellett elkezdeni, így vizsgálatra csak akkor mehetek ha elmúlt a menstruáció, szóval legkorábban jövőhéten, de ettől most nagyon megijedtem, folyton a lábamat nézem, hogy nincs-e valami baja, össze-vissza mozgatom, hogy fáj-e bárhogy, de semmi, de félek. Ha mégis lenne rá hajlamom, mennyi idő alatt jön ki? A vizsgálat eredményét milyen hamar kapom meg?
2011. márc. 18. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Trombózishajlam vizsgálatához vérvétel kell, azt pedig menzesz alatt is megcsinálják.
2011. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!