Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cickafark virágos hajtásából...

Cickafark virágos hajtásából lehet ülőfürdőt csinálni és ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Nekem virágos hajtásom van itthon belőle, a neten minden cikk azt írja, hogy a hideg vizes, áztatásos ülőfürdőt az egész növényből kell csinálni.
2011. márc. 19. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a szárított leveleiből készítik az ülőfürdőt.
2011. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hát.Én mindíg abból csinálok.Forró vízzel leöntöm és hagyom állni 15 percig majd leszűröm és felöntöm sós langyos vízzel.
2011. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudod, ne haragudj meg, de aki ezt a marhaságot kitalálta, azt le kéne lőni.

Ha ez hatna, minden nőgyógyász ezt mondaná, ezt csináld. Eleve csak belső fogyasztásnál hat, de mivel hormonzavart okozhat, nem javasolja egy orvos sem.Gyengíti a fogamzásgátló hatását is.

Ha nemi bajod van, akkor erre hatékony krémeket, kúpokat és gyógyszert kell szedni.

2011. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves előző.Attól, hogy Te nem hiszel a gyógynövények erejében nem kell hülyének nézni másokat, már ne is haragudj.Nekem sokszor a gyógynövények segítettek nem a szintetikus csodakrémek és kúpok.Az orvosok nem fogják a természetes módszereket ajálgatni, mert nem az az érdekük meg nem is tanulnak az úgymond "házibb módszerekről".
2011. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én simán csak felfáztam. Három napja történt, hogy egész nap esett az eső én hülye meg sportcipőben mentem el itthonról, tocsogott a víz a cipőmben, úgy voltam egész nap. Másnap reggel már durva felfázással ébredtem és azóta sem akar elmúlni, pedig literszám iszom a teát meg ülök a melegítőpárnán. Azt olvastam a cickafark ülőfürdő elmulasztja a felfázást, de a gyógyszertárban csak ilyen virágos hajtás volt. Ezt is a párom ment el venni, annyira rosszul vagyok még mindig. :(
2011. márc. 19. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:

100 gramm cickafarkfuvet /az egesz novenyrol van szo/ ejszakara hidegvizbe aztatunk, masnap felforraljuk es hozzaontjuk a furduvizhez.

Kiegeszitoleg napi 2 cseszevel belsoleg is fogyasztani kell ebbol.

Tapasztalatbol tudom, hogy nem feltetlen kell beaztatni, tehat elkezdheted e nelkul is, de mar a kovetkezo furdovizhez aztazd be ejszakara. 4-5 napig tartson ez a kezeles. Mivel nem fertozesrol van szo, a gyogynovenyt tobbszor is fellehet hasznalni.

Jobbulast!

2011. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel felfazast akarsz kezelni, igy a cickafarkhoz lehet keverni diofalevelet es kamillat is!
2011. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tényleg ez a sok hülye...és azt azért megkérdezem,hogy hogyan fog felszívódni a veséhez ..puncin keresztül..vagy a húgycsövön át felmegy az ülőfürdő a veséig...ebbe kéne belegondolni, de érdemes egy nőgyógyász véleményét is megkérdezni, mert amikor ezt mondtam neki, akkorát röhögött,hogy el sem hittem.
2011. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15:00

A mai orvostudomany egyre jobban latja az elmult evtizedekben kialakult gyogyszeres kezeles veszelyet. Nagyon sok emberben kialakult az a hamis elkepzeles, hogy a csodagyogyszerekkel lehet legyozni egy betegseget igazan.

Ezert ujabban a mai orvostudomany a gyogyszerektol ujra a gyogynovenyek fele tereli a betegeket.

Fuben faban orvossag van!

Kedves kerdezo!

HA Te efogadod a gyogynovenyeknek a gyogyito erejet, akkor feltetlen hasznald, mivel ezeknek nincs mellekhatasuk, amik artaalmasak lehetnek a szervezetre.

Csalan: a legjobb vertisztito es egyuttal verkepzo is. gyogyitja a hugyutak megbetegedeseit es gyulladasait eppugy, mint a vizeletpangast.

CickafarkfuP meghules, hat es reumatikus fajas ellen sok cickafarkfuteat kell inni, olyan melegen, ahogyan elbirjuk. Vertisztito ereje olyan betegsegeket is kitud uzni ami mar evekkel elobb feszkeltek be magukat oda.

Jobbulast!

2011. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!