Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cickafark tea hatásos a...

Cickafark tea hatásos a rendszertelen menstruációra?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy görcsökre igen, de nekem már 6 éve rendszertelen a mensim és úgy hallottam hogy sokaknak ez a tea segített:) (mielőtt jönnétek az orvossal, már voltam és minden rendben van, szimplán még nem állt be)

Szóval ha hatásos erre is akkor mikor kell elkezdeni és mennyi idő múlva fejti ki hatását?


Válaszokat előre is köszönööm! :)

17/L


2011. aug. 25. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem hasznalt 2 honapig ittam. Mindegy mikor kezded el inni :)
2011. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az, h rendszertelen mit jelent nálad? Mert nálam is sokára esett le, h amit rendszertelennek hittem, az rendszeres. Nekem 28 és 38 nap között szokott megjönni. Anyukám is így volt, aztán két gyerek után minden nélkül beállt neki.

Egyébként a cickafarkban nem vagyok egész biztos. Csak annyit tudok, h azt a mensi egyik felében érdemes alkalmazni. De h melyikben, azt nem.

2011. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdemes alkalmazni, sokaknak használ.
2011. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendszertelen én azt értem, hogy nekem 33-45 nap között jön meg... az utóbbi kettő 33. és 39. napos "ciklus" volt ... de amikor stresszes időszakomban voltam (suli,dogák, stb.) akkor volt 54 napos ciklusom is:S
2011. aug. 25. 21:33
 5/9 anonim válasza:
Nagyon sokat segít, ha rendszeresen iszod. 1 héttel a várt menzesz előtt minden nap igyál 1 bögrével. Nem túl finom, de megéri. Görcsök ellen is jó, nem csak arra, hogy rendszeresebbé tegye a menstruációt.
2011. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen problémám van. 2-3-4 hónapig megjön négy hétre, aztán a következő kettő késik 1-2 hetet... Én is a teán gondolkodom. Azt kúraszerűen kell inni, vagy elkezdem és onnantól folyamatosan?

Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni, de mindig gondosan védekezünk, nem lehet baj, de a félsz azért benne van ilyenkor az emberben.

2011. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én csak pár hónapig ittam 1 héten keresztül, és újra rendszertelen lett... :S De most már újra visszaszokom rá. Rendszeresen, nem kúraszerűen kell inni. :)
2011. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keresgéltem más fórumok között, és találtam egyet, ott azt írták, 6 hetes kúra kell, de az egyik hozzászólónak utána 4 hétig folyamatosan megvolt (de előtte egy évig nem menstruált egyáltalán, gyógyszertől se). Ott fogamzásgátló abbahagyása után akarták rendezni a ciklust a könnyebb teherbeesés érdekében. De ez ugye csak kirívó eset?
2011. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát ez elég kirívó eset lehet... Amíg én ittam, egyáltalán nem volt erősebb vagy darabos. Teljesen normális volt minden szempontból.
2011. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!