Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korotokban kezdtetek...

Hány éves korotokban kezdtetek tampont használni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
15, de akkor még csak alkalomszerűen, ha bulizni mentünk. Még szűz voltam, simán lehet akkor is.Most, 35 évesen már egyáltalán nem tamponozok, mert erősebb a menstruációs görcsöm tamponnál, mint betétnél.
2011. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát...én 11 vok de az a probléma hogy vízi sportot űzök és elég nehéz azt megcsinálni hogy amikor megjön akkor nem járok és az edzőm nem tudja hogy amiatt hiányzok és nagyon nem örül neki,azt hiszi hogy csak lusta vagyok :(
2011. márc. 19. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen. Korábban is használhattam volna, de nem akartam, aztán edzés miatt kezdtem el én is.
2011. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor két választásod van. Vagy őszintén megmondod az edzőnek, hogy miért nem mész, vagy elkezdesz tampont használni.
2011. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat :D

az edzőnk férfi de évente el kell menni sportorvoshoz és akkor egy papírt a női versenyzőknek ki kell tölteni hogy a vérzését befolyásolja-e a versenyzés stb.

és majd akkor amikor odaadom akkor feltűnően azt a részt fogom a szeme elé tenni! :D

2011. márc. 21. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!