Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyásom van, nem valami...

Folyásom van, nem valami kellemes szagú. és mindig nagyon viszket a hüvelyem körül. Hüvely gomba, vagy sokkal nagyobb baj van?

Figyelt kérdés
Gondolom ez hüvely gomba lehet... Már régebben is volt folyásom,de anyu azt mondta ez normális. És egy idelye észrevettem,hogy viszket is, és persze a kellemetlen szagok. Orvoshoz menni nem merek ... ciki :S Ezért gondoltam, hogy kipróbálok valamilyen hüvelykúpot.. és ha az sem segít orvoshoz fordulok..szerintetek? Remélem nincs semmi komoly bajom,és a hüvelykúp segít...Hány nap mulva várható gyógyulás? Már nagyon zavar :( Remélem elmúlik.. HELP !
2009. febr. 23. 04:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ez szerintem is gomba lesz. először próbáld ki a Canesten Combit olyan 2000Ft körül lehet, de ha orvoshoz mennél akkor 1000Ft alatt megúsznád!Ez nem ciki, ez egy népbetegség, sokan félnek a dokitól és nem fordulnak hozzá és később nem lehet gyereke,mert kezeletlenül hagyta a gombát és továbbterjedt! Te tudod mit tezsel, de én azt jacvaslom hogy menny dokihoz! Jobbulást!
2009. febr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zseska válasza:
Szia. Én is azt javaslom,menj el dokihoz,de csatlakozom az előttem szólóhoz,a Canesten tényleg jó. Hogy mikor várható gyógyulás,azt sajna nem tudom neked megmondani. :S
2009. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszike szépen..akkor először megprobálom,ha nem sikerül doki :) remélem igy is elmulik és nem kell orvoshozz menni :D
2009. febr. 23. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát valóban azért nem érdemes kezelgetni magad,mert ha nem jó rá a Canesten,akkor meg csak az iő megy, a fertőzés meg felfelé,de valóban ha gomba a Canesten Combi nagyon jó rá,ált. 6 nap alatt rendeződik.

Nem tudom hány éves vagy,fiatalnak gondollak,de ha esetleg van barátod,akivel együtt szoktál lenni,őneki is be kellene kennie magát a Canesten kenőccsel,egy pár napig.

2009. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Nagy valószínűséggel gomba, és a Canesten Kombi sztem is jó lesz. Én tegnap kezdtem el a kúrát...nagy örömömre. Engem kb.4 nap alatt rendbe is szed, ha időben észreveszem. Ha van, fontos a párodat is kezelgetni a kenőccsel! Az én párom baromira utálja, de ez van, nekem se a legnagyobb vágyam volt ez a viszketés...ő tünetmentes, de akkor is kezeljük. Te is kezeld, még akkor is, ha azt mondja, hogy nincsen semmi baja!

2009. febr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!