Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az egészségesebb, ha...

Mi az egészségesebb, ha kevesebbet, vagy többet hordunk melltartót?

Figyelt kérdés
Hogy őrizhető meg jobban a tartása, a feszessége..
2011. márc. 20. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy éjjelre nem kell és akkor sem, ha még akkora melled van, hogy nincs mit tartani.
2011. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Éjjelre nem kell.
2011. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mellmérettől függ. Ha nagyobb, súlyosabb a melled, akkor a saját súlya ki fogja nyúlítani a kötőszöveteket, és azok nem ugranak vissza soha többé. Napközben mindenképp javasolt a melltartóviselés, hacsak nincsenek picike melledid Éjszaka nem kell, mert fekszel, a melleid nem lógnak.
2011. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A "nagyobb" kategóriába tartozik.

És ha tehetem, napközben inkább vegyem le?

2011. márc. 20. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Napközben ne vedd le, mert "nyúlottak" lesznek, rondák.
2011. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyobb melleim vannak, de anyum gyerekkoromban nem javasolta a melltartóviselést. Mire 15 éves koromban megjött a jobbik eszem és elkezdtem melltartót hordani, már visszavonhatatlanul megnyúltak a melleim. (80/D) Te ne járj így. Viselj jó, márkás, jól tartó, megfelelő méretű melltartót napközben, különösen sportolás közben.
2011. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LeeWie válasza:
Nekem nincsenek nagy cicijeim. 75/B. Télen ha boltba megyek (kabát úgy is marad) akkor nem veszek fel, itthon soha. De ha nagy cickóid vannak, akkor szerintem hordjál, mert tényleg megnyúlnak, és 20 évesen olyan lesz, mintha már lett volna babád.
2011. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!