Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan gomba vagy...

Létezik olyan gomba vagy fertőzés, aminek csak szexkor jelentkeznek a tünetei? Ha igen, az milyen? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Szex közben égő, fájdalmas dolgot érzek, mintha dörzsölődne a hüvelynyílás, akkor is ha nem száraz. Volt rosszabb, hogy mintha feszített volna, és még pár órával utána is éreztem. Kicsit néha kellemetlen szagú is vagyok. Ez kétszer történt meg, ezért okkal félhetek, hogy sajnos átadtam a fiúmnak:(

A kérdésem az lenne, hogy ez inkább fertőzés-e , vagy gomba? Tudom vény nélkül kapható gyógyszerrel kezelni, vagy vizsgáltassam ki magam mindenképp? Mit ajánlotok?


Nagyon köszönöm annak aki ír!


2011. márc. 21. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen doki. Ez tuti vmi fertőzés. Én is ilyet éreztem csak nekem kiderült, hogy a sok kezelés után amit kaptam eltűnt a hüvelyflórám és ezért fájt. De neked nem hiszem, hogy ez lenne. Ezért doki, ő biztos tudni fogja, semmivel ne kezeld egyedül, mert félrekezelheted.
2011. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fertőzés, lehet hogy gomba. Mindenképpen menj nőgyógyászhoz, ne otthon kezelgesd magad.
2011. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy fertőzés, bár egy kivizsgálást mindenképpen megér.

Ha nagyon sokáig tart az aktus vagy esetleg gyengébb a hüvely nyálkahártyád akkor nedvesség ide vagy oda ugyanúgy kidörzsölődhet aktus közben és akkor is jelentkezhetnek ezek a tünetek.

Illetve a gumi vagy spermium allergizálhat.

2011. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!