Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet folyás, fertőzés és...

Lehet folyás, fertőzés és gomba nélkül?

Figyelt kérdés
Egyfolytába van folyásom, nagyon régóta kűzdök vele, volt már fertőzésem is, gombám is, de 2 hónapja nem találnak semmit. Mégis van folyásom, nem is kevés. Fehér és savanyú szagú. Lehet vmi más a háttérben? Fogok menni dokihoz pénteken, de addig is hátha vki tud vmi okosat mondani.
2011. febr. 9. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Felfázás, gyulladás?
2011. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rossz hüvelyflóra?
2011. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felfázást honnan lehet észrevenni? Nem kell sűrűn pisilnem, nincs semmi gondom. Gyulladást nem látnák a dokik? És ha az van mit tehetek ellene?
2011. febr. 9. 18:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen az új dokim akihez legutóbb mentem, ezt mondta, és kaptam is rá egy egy hónapos krémes kezelést. Múlt héten ért véget, és most is ugyanúgy folyik mint előtte, semmi nem változott, semmi nem lett jobb. Egy hónapos kezelés meg hát azért csak helyretette volna nem? Habár ezelőtt kb 60 kúp volt bennem augusztus óta, szóval nem tudom mennyi idő kell, hogy egy ekkora terhelés után rendbejöjjön ott bent.
2011. febr. 9. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Vmennyi folyása minden nőnek van. Vkinek több, vkinek kevesebb. Lehet, hogy semmi bajod, csak te ilyen vagy és kész. Nekem is minden nap van folyásom.
2011. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy természetes folyása mindenkinek van, és tudom mennyi volt mondjuk fél évvel ezelőtt. Sokkal, de sokkal kevesebb, és nem vettem észre, amikor folyt. Most pedig teljesen el van ázva a bugyim, és érzem amikor kifolyik, mint mikor menstruálok. Megváltozhat a folyás mennyisége esetleg, hogy mostmár mindig ilyen bő lesz és ez normális?
2011. febr. 9. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem találnak semmit, akkor ez teljesen normális. Az egészséges folyás amúgy is fehér vagy átlátszó és savanykás szagú.
2011. febr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, meg is barátkoznék vele, ha ezen kívül minden normális lenne, de nem az. Az, hogy vörös a hüvelybemenetem és a szex fáj, az kicsit sem normális. Olyan mintha ezer tűt szúrnának olyankor belém. A doki kérdi, nem lehet, hogy lelki oka van? Hát honnan tudjam, már fél éve ezzel a szarral kűzdök jó hogy félek, ha odakerülök, hogy jaj vajon megint fájni fog. Jó hogy félek, nem tudok másra gondolni. Ha ez neki lelki ok, akkor igen az, de mégis hogy tehetném magam túl rajta, ha egyfolytában ezen aggódok?
2011. febr. 10. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!