Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma delutan 6-kor megittam egy...

Ma delutan 6-kor megittam egy kavet es ra egy orara kb elkezdett nagyon gyorsan verni a szivem egy feloran keresztul kb, de majd kiugrott nagyon megijedtem mitol volt ez a kavetol? Vagy mas? Nagyon regen volt ilyen

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 03:54
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a kávétól lehetett. Volt egy ismerősöm ugyanilyen panaszokkal. Ő leszokott a kávéról. Lehet neked se kellene innod, mert ezek szerint nem bírod. De ez csak egy laikus véleménye, ha előjön ez kávé nélkül is, akkor sztem irány a doki!
2009. febr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező

Én jelenleg 38 éves vagyok,1989 március 1 én a 18.születésnapomon kezdtem kávézni,először egy pici kávéscsészében ittam a kávét,amiben még tej is volt,no meg persze cukor is ,ezt az adagot 1 nap egyszer.2000 januárjától úgy döntöttem,hogy gyengébb kávét fogok inni(ennek különösebb oka nem volt,csak én találtam ki)

ez úgy nézett ki,hogy a kávé fele zacc volt,ennek ellenére 2002 február21-én egyik pillanatról a másikra,rosszul lettem a kávéivás után,először azt hittem,hogy azért mert előtte való éjszaka hason aludtam,és megnyomtam a szivemet,ezért még körülbelül 2 napig ittam a kávét,persze,mindkét nap visszatért a rosszullét,az általad leírt tünettel,csak nekem a kávéivás után azonnal,így 2 nap kisérletezés után letettem a kávét,azóta koffeinmentes kávét iszom,és nincs semmi bajom,szerintem ugyanolyan élvezetes így is a kávéivás.Próbáld ki

Szia:Farkas Kriszti

2009. febr. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszt en szerintem is a kave volt az oka:( feloraig azt hittem elajulok ugy vert aztan szepen elmult es normal modon ver
2009. febr. 24. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!