Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megittam 2 majdnem teli 500...

Megittam 2 majdnem teli 500 ml-es HELL energiaitalt. Utána hirtelen nagyon elkezdett fájni a mellkasom, szúrt a szívem környékén és nehezen kaptam csak levegőt. Mi történhetett akkor? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
Mást nem ittam a 2 HELL-en kívül. Mivel vérnyomásmérő nem volt nálam mert utcán voltam nem tudtam, csak úgy nagyjából számoltam és egy perc alatt 117-125 között volt a szívverések száma. Mi történhetett akkor??? (ez tegnap volt)
2011. ápr. 18. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Számolj csak...az majdnem 1 liter energiaital. Szerintem kicsit sok volt, főleg egyszerre...
2011. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
A magas koffeintartalma miatt felgyorsítja a szívet. Ezért az ajánlott napi mennyiség max fél liter, mert szívrohamot is okozhat...
2011. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Carena ***** válasza:
13%

Gondolom tudod,nem értem miért kell ide kiírni ilyet???? Meg a te bajod! Ihattál volna még egy 500ml-t! De sztem az a Hell szart sem ér,inkább a Bomba vagy a Red Bull. Akkor elhinném ezt!

Meg gondolom 12-13éves vagy és a heverjaid előtt így menőztél!

2011. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

egyszerre nagyon sok

reggel fél liter ,délután fél liter ha hozzá vagy szokva akkor elmegy,de ha nem szoktál inni akkor örülj h nem lett bajod


legközelebb ha mégis ilyenre vetemednél igyál sok vizet és egyél valami kalóriadúsat és próbálj meg lepihenni


(én egy időben napi 5-6 250milliset megittam,pár hónap után napi szinten akart kiugrani a szivem,tudom milyen szar)


ha ezzel akarod magad ébren tartani akkor fokozatosság és a 25 millik között legyen legalább 1-2 óra

2011. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
rávan írva a dobozra " Ajánlott napi adag: 1 doboz "
2011. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek ittál annyit?Nem szabad mert majd egyszer megjárod.
2011. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Ne aggódj, legközelebb le fog állni a szíved jó eséllyel, vagy agyvérzést kapsz..csináld csak nyugodtan, eggyel kevesebb TB.
2011. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi eszed van.Se feketekávét,se energiaitalt nem ajánlott ilyen mennyiségben inni,max 1-2 erős kávét,vagy 250 ml energiaitalt,te meg megittál egy literrel..
2011. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

15/L vagyok és a 2 legjobb bnőmmel voltam.. Senki előtt nem akartam "menőzni" szóval köszönöm az értelmes megjegyzéseket. ÉS szinte minden nap iszok min 250 ml-t és soha semmi bajom nincs még csak fel se élénkít.


Amúgy meg most ittam először HELL-t. ÉS hogy miért ittam??? Buliztunk és pia helyett ezt ittuk. Ennyi.


Csak télleg kiváncsi vagyok hogy mi történhetett... Túl gyorsan dobogott a szívem és azért fájt vagy mi?

2011. ápr. 18. 20:09
 10/18 anonim ***** válasza:
és még vizsgaidőszak sincs... :D
2011. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!